| sopranaCadaverica a întrebat:

Titlul melodiei ascultate in acest moment? big grin Si artistul, desigur

46 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Proasta alegere, o sa te faca manelist

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Frumoasa,buna de relaxare, meditatie, yoga

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Muzica din sec 17/18. Nimic nu intrece muzica veche.
https://www.youtube.com/watch?v=CavQx4hY8c4

| sopranaCadaverica explică (pentru Endoryus):

Faina asta. Suna asiatic. big grin

| Endoryus a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Mai mult muzica celtica. Nu imi insulta gusturile.

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Hmmm, muzica frantuzeasca. M-am prins, vrei sa ma cucerestihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

De fapt ignor că ai pus tu întrebarea că altfel îți dădeam una pentru creierul tău

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti s-au aprins calcaiele putin, admite. Te-a prins bine cu presupunerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

I-am propus să mă inițieze în lumea pură și m-a refuzat...

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

E ocupata sa scrie de pe celalalt cont :))
https://www.tpu.ro/......ina-2.html

Al 2lea raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

S-a descris bine

| sopranaCadaverica explică (pentru Endoryus):

Ooo, am fani noi! E tipa aia care s-a frustrat cand i-am zis ca rapul nu e gen de muzica adevarat si ca am prins-o ca habar n-are de mopede si totusi comenta despre ele

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu de unde stii nebunule. Din cate imi amintesc avatarul cu moaca ei nu parea grasa. Bine, i se vedea doar jumate de fata, pana a facut ala misto de privirea ei de sociopata laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Păi avea întrebări că are 100kg la 1, 70

| sopranaCadaverica explică (pentru Endoryus):

Nu stiu, imi suna foarte asiatic inceputul si am renuntat dupa jumatate de minut.

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Am 66 in 2019, prostovanule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Pai atunci acolo dc ai scris ca esti grasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Vezi că iar încurci termenii că ai o varză totală în cap. mopedu e ăla care se conduce cu AM și prinde max 45 prin construcție. laughing)

| Endoryus a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Te pricepi tu la muzica cum ma pricep eu la pantofi de dama. Melodia e compusa de un irlandez in sec 17. Am citit despre el acum 4/5 ani, nu imi amintesc totul perfect.
Ps. Aveti grija porumbeilor. Cele mai incinse relatii incep cu insulte cum faceti voi 2 laughing. Mai e doar un hop pana la sex.

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Am zis la misto moped.
Am scris in 2017 cand chiar eram.

| PumpkinDoll a răspuns:

After the Burial-Pendulum

| Dalmore a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Comentariul tau exprima atata ignoranta, tu nu intelegi in primul rand ce este muzica in sine, asa ca foarte bine faci ca stai departe de subculturi muzicale. N-ai pic de istorie si evolutie a muzicii in capul ala si de altceva nu mai zic ca imi este mi-e rusine pentru tine. Am trăit s-o aud și pe asta cu "cigarettes after sex e rap" rolling on the floor. Fii deșteaptă și nu mai deschide gura numai ca sa-ti auzi latratul, fa ceea ce mi-ai recomandat mie, că ești la nivelul gărgăriței deocamdată.
Nu am zis de ''mopedele'' rolling on the floor tale nimic. Esti repetenta? Ca vad ca abia intelegi ce citesti.

Degeaba ai slabit, ca tot o atitudine de scroafa ai.

| sopranaCadaverica explică (pentru Endoryus):

Nu ascult muzica celtica, recunosc. Doar folk metal uneori care are influente.
Si sa stii ca muzica e foarte diversa, si un tip din Orient poate sa cante muzica celtica daca vrea si invers - ideea e cu influentele, ca daca iti vine sa crezi, am gasit muzica cantata cu bandoneon avand influente grecesti, turcesti, si bandoneonul provine din Germania, desi a fost raspandit in Argentina si a stat la baza inventarii muzicii unui nou tip de tango. Sunt si pot exista fel si fel de influente interconectate. big grin

| Drimmero a răspuns:

Https://youtu.be/Hn3qkgvVgeo

Pana si la o intrebare despre melodia ascultata se nasc dispute,, sunteti irecuperabili!