| 220V a întrebat:

Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Sau mai pe scurt: femeile sunt curve, sau viceversa? Nu am spus-o eu, desi tind sa cred ca asa e

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Baietii se excita vizual,iar fetele nu happy
Daca un baiat spune unei fete: hai sa iti fac sex oral, baiatul se poate alege cu o palma sau un pumn in cap de la o fata happy
Insa daca o fata spune unui baiat: hai sa iti fac un sex oral, nu ai sa gasesti prea multi baieti care sa refuze happy Decat daca sunt exagerat de timizi happy
Eu sunt baiat, si am studiat foarte bine seductia! Romania nu duce lipsa de fete faine, ci duce lipsa de baieti faini happy Unii baieti iau femeile drept trofee, si daca intrebi un baiat ce calitati are iubita lui,iti va spune: Sani mari,rotunzi, fundul bombat, buze groase, etc... Insa o fata ce crezi ca zice de un baiat? happy Baietii cand gandesc, se folosesc mai mult de logica, iar fetele de sentimente happy Invata si tu putina seductie si vei descoperii ca nu e asa cum crezi tu.
P.S. : Mama mea e singura de 7 ani, si nu a murit fara barbat happy E foarte fericita si singura! Dar asta nu are importanta!

90 răspunsuri:
| fl0ryn22 a răspuns:

99,9% sunt panarame dar mai sunt si mici exceptii

| Marian3rd a răspuns:

Amin!

| aleksia1 a răspuns:

Nu ar mai exista atatea... daca nu ar fi barbati care sa le caute...voi sunteti obsedati si traiti pe baza de sex.sorry dar e adevaru

| superdorex a răspuns:

Cati ani ai de ai ajuns la concluzia asta?

| ochiverzi91 a răspuns:

Asta dovedeste cat de necopt esti.

| 220V explică (pentru fl0ryn22):

Da, sunt femei cu mici exceptii, daca intelegi ce vreau sa spun

| fl0ryn22 a răspuns (pentru aleksia1):

Nu ar mai exista atatea daca voi nu ati pleca urechea la tot ce va zice unul si altul, noi suntem barbati deci incercam big grin

| Innovation a răspuns:

Vorba lui @aleksia1, e si vina barbatilor.

| AidaCR a răspuns:

Ce prostie happy. De acum mama si cu sora mea sun curve.ouu la fel si eu. Mm...gandesti prost. De fapt majoritatea femeilor sunt cuminti. 5% maxim da sunt curve. Si stii de ce? din cauza voastra care nu va saturati de sex. In concluzie. Daca nu am fi noi, femeile voi barbatii...oh go on.vai de capu vostru laughing.

| 220V explică (pentru aleksia1):

Nici o suparare, imi place cand cineva isi spune opinia

| Laurretta a răspuns:

Tind sa precizez si eu un lucru: daca nu am fi noi, femeiile curve, voi nu ati mai fi existat!

| kissterie a răspuns:

Din intrebarea asta a ta stupida pot deduce un singur lucru: esti un alt porc misogin care nu stie sa aprecieze o femeie, care crede ca barbatii sunt mai presus de femei.
Macar stii ce inseamna cuvantul "curva" cu adevarat?happy
Daca taceai, filozof ramaneai. Pune mana pe o carte si citeste in loc sa generalizezi. Mark T. spunea ca "orice generalizare este falsă... inclusiv aceasta. " so... mai gandeste-te la ceea ce ai spus. Nu cred ca esti in masura sa spui asemenea cuvinte si iti dau un sfat: nu mai scoate pe gurita aia in viata ta asemenea cuvinte. Pa-pa!happy

| Musique a răspuns:

Dar,sa nu uitam ca suntem egali.

| CoquineNoire a răspuns:

La fel cum si barbatii sunt porci, in afara de tata si frati-miu.
ei sunt doar porci de guineea.

| 220V explică (pentru superdorex):

Conteaza varsta? Sa fim seriosi, am spus destul de clar ca nu eu am spus asta, dar tind sa cred ca e adevarat

| fl0ryn22 a răspuns:

Acum sa o zice-m pe a dreapta toate fetele sunt cu ochii dupa bani iar cele care nu sunt le strica anturajul

| hideaway a răspuns:

Uite ce este mă, dacă sunt femeie asta nu înseamnă că sunt și o curvă. M-ai cunoscut tu cumva și nu știam. Nu cred.Din cauza voastră ajungem noi ce ajungem!

| 220V explică (pentru CoquineNoire):

Imi place de tine, imi place ce ai raspunshappy rolling on the floor

| 220V explică (pentru Musique):

Corect, suntem egali

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Dude,de ce femeile sunt c'rve? Acum ca vezi tu pe centura 2-3 panarame si ca mai sunt unele ca trec de la unu' la altu in 2 zile aia e alta poveste.Acum ti-au luat tie 10 minute pe WC sa te gandesti la intrebarea asta de ca'at ca tot pe toaleta e gandita...Voi daca vedeti o fata ca s-a despartit de un prieten de-al vostru "gata, aia e curva".Dar voi cand faceti o fata sa planga si sa sufere cate 2-3 saptamani cum e? Gandeste-te si tu la milioanele de femei extraordinare [rudele tale, in viitor sotia ta, etc].Ele sunt doar mici exceptii? NU! Daca va ganditi ca 50% din femei sunt curve, e clar ca toate sunt.Si de ce sora ta nu e curva si uite pe sora mea o faci curva? Sau e tot o exceptie? De ce sora ta nu e curva si sora lui BlakStar e? Sau face parte din mica-mare exceptie?
Asa ca *** off...

| EmaS a răspuns:

Ei bine, atunci eu sunt o exceptie de la regula.

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

rolling on the floor daca citesti mai bine intrebarea mai bine, o sa-ti dai seama ce am scris, ca de zis, nu am zis eu vorbele alea

| 220V explică (pentru EmaS):

Poti sa-mi argumentezi de ce?

| superdorex a răspuns (pentru 220V):

Daca tu ai avut ghinion in a gasi femeia care sa te aprecieze, sa stii ca nu le poti baga pe toate in aceeasi oala! De aceea te-am intrebat! Femeile sunt universul nostru, te intreb ce ai face daca nu ar exista? Ce crezi ca noi suntem mai breji? Ha, glumesti? Nu jigni ca altfel as crede ca ai alte orientari.Si de aceea le condamni.

| 220V explică (pentru l1t7leb0y19):

Chiar in ultimul timp am studiat putin de tot seductia si limbajul trupului si stiu ca e asa cum ai zis tu, eu sunt unu dintre acei baieti, care nu iau fetele drept trofee, oricum una dintre putinele gandiri care imi plac, dar daca citesti intrebarea scrie destul de clar ca nu eu am spus ce scrie acolo, astept sa vad cati citesc cu atentie ce am scris

| EmaS a răspuns (pentru 220V):

Chiar trebuie sa argumentez? Pentru ca am primit o buna educatie si am principii solide de viata dupa care traiesc.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):

Am citit mai bine mai bine [mai bine de atat nu se putea] si tot dracu ala e.Mda vorbele nu erau spunse de tine.Cel care a spus asta: *bla bla ce am scris mai sus bla bla *
Si ai mai intrebat daca femeile sunt c'rve si vice-versa.Adica ce vrei sa intrebi, daca femeile sunt c'rve sau daca c'rvele sunt porci? Nu, sunt camile honey.

| 220V explică (pentru superdorex):

Dar n-am spus eu nimic, despre cum ca am fi mai breji, barbatii sunt niste porci, toata lumea stie asta, dar iti zic si tie ca nu eu am spus ce scrie acolo, am zis ca tind sa cred, si cand spus asta ma refer la unele femei, nu la toate, dar imi place sa-mi sara cate unii in cap si sa se enerveze, unele raspunsuri chiar imi plac de aici, sunt raspunsuri inteligente, din punctul meu de vedere si sincer la asta ma asteptam, la raspunsuri idioate(adica injuraturi si chestii urate) si raspunsuri inteligente

| MortemAeternum a răspuns:

Hai sa nu discriminam, ca sunt o gramada de curve masculine.
Este amuzant, cand o femeie se culca cu mai multi barbati este curva, dar cand un barbat se culca cu mai multe femei este un "jucator".

| 220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Cand am intrebat daca femeile sunt curve, sau viceversa, mi-a venit pe moment si e dintr-o melodie de la cheloo, daca ai auzit de el. Am spus-o ca stiam ca o sa sara multi pe mine sa ma injure