Tu cum stai cu teama de inaltime?

Intr-o perioada in care majoritatea stirilor despre Ucraina sunt legate de protestele aflate in plina desfasurare, vrem sa va aratam un montaj cu cascadorii care aproape ca sfideaza gravitatia.

Adrenalina, risc, ilegalitate si experiente pe care va invitam sa nu le reproduceti.

Ce zici de cei din clip?

68 răspunsuri:
| Damaaaaaaaaaarys a răspuns:

Nu mi'e frica de inaltime...winking e ok pentru minee

| Martina5 a răspuns:

Rău

| JustiNkov a răspuns:

Pai eu fac parkour nu am de ce sa-mi fie fricca happy

| MysteriousGirl244 a răspuns:

Mi se face pielea gaina numai cand ma uit!

| M5Lucian a răspuns:

Nu am probleme cu inaltimile chiar imi plac happy

| Albnegru10 a răspuns:

Nu foarte rau. Sunt obisnuita sa stau la etajul 7 happy
Dar daca as fi singura, undeva extrem de sus(pe la etajul 20) as muri de frica.

| Bluey a răspuns:

Groaznic stau... cand am vazt videoclipul mi s-a pus un nod in gat si a inceput inima sa-mi bata mult mai tare laughing)) :3

| ღHinataღ a răspuns:

Rau de tot