anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Uitati aici crestere spectaculoasa:X:X, dar vedeti si criticile aduse siteului si adminilorX(X(X(X(X http://refresh.ro/......neogen-ro/ Dar multumim Sensei bro si Allina care au incercat sa le explice celor,, revoltati`` care este treaba.

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Cica e o amenintare. ce amenintare nu inteleg nu e un site cu filme porno sau ceva de genul.
Au fost mai multi nu numai Sensei bro si Allina, dar isi strica tastatura degeaba ca sa le explice alora care e treaba.care e cu capu, asa ramane!

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Idioti!
iubesc acest site! am cunoscut oameni foarte bine intentionati care vor sa faca bine! deci TPU.ro 4 ever :X

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Spectaculoasă dară... un număr mare de utilizatori dintre care nici jumate nu'şi folosesc contul... să fim serioşi putem spune ca aici sunt în jur de 200 de oameni care îşi dau interesul dar restul de 30000 au conturi create degeaba ca sa puna o întrebare despre măturoiul din curtea bunicii si gata.Site'ul este unul foarte bun, însa trebuie puţina curaţenie pe aici. Abia când o să fie toate în regulă o să putem spune ca am realizat ceva.

| juniper a răspuns:

Se pare ca unii sunt gelosi pe TPU, foarte bine, asta inseamna ca suntem buni big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce banc bun. Crestere nu inseamna si calitate! Ca fapt divers, vedeti ca acolo scrie si " ce se poate face cu acest sait ", asa cum spuneam eu!