| stefania_1904 a întrebat:

Unde pot sa gasesc ultimul episod din nini in limba romana? adic episodul 60 dar nu vteau sa apara vocile tarziu

Răspuns Câştigător
38 răspunsuri:
| stefania_1904 explică:

@pinkyflor te-ai insealat avea 137 de episoade nu 128

| millena a răspuns:

Nini are 128 episoade dar luni apare episodul 60 in romana! kisswinking

Eu l-am vazut, dar doar in espaniola.Inca nu-l poti vedeain romana pentru ca inca nu s-a difuzat pe Disney Cannel.Dar nu-i nimica.Trebuie doar sa avem rabdare pana la ultimul episod. Sper cate-am ajutat.Ciao!

| NiNi_5002 a răspuns:

Pai trebuie neaparat sa asetpti sa il vezi la televizor ca nu va aparea pe net sau pe you tube ultimul episod in romana ca nu a aaparut inca la televizor scuze dar si eu am cautat ultimul episod in romna adar nu am gasit nimia am gasit ultimul episod numa in spniola si eu mo de nerebdare sa il vad in romana ca nu prea il inteleg in spaniola dar ma descurc eu asa ca asteapta pana vom ajumge la episodul 128 sper ca ti-am fost de ajutooor pa-pa :X

| Mugur_6444 a răspuns:

Ultimul episod din NINI - in romana : http://nini-romania-online.blogspot.com/......d-137.html :D funda te roog!

| Tudor_9387 a răspuns:

Sa spun sincer il gasesti la http://ninitradusinromana.ro

| laura_4705 a răspuns:

Daca vreti sa stiti nini are 137 nu 60 sau 128 de ep eu le-am vazut p toate pana la 135 ca ep 136 nu ie dar pe 137 l-am vazut dar nu prea am inteles ptc iera in spaniola

| alex_6414 a răspuns:

Toti ati gresit are 137 de episoade

| dorina_6785 a răspuns:

Pe youtube