| syd2 a întrebat:

V-ati gandit vreodata, cine va da voturile? Eu sunt saptamana asta locul 2, si nu inteleg de unde am atatea voturi la inteligent si la amuzant.

36 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Pune o intrebare de genul:
Cine mi-a dat voturile: Inteligent Amuzant sa zica: "eu" rolling on the floor

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

O sa fie prea mult haos nu trebuie.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Trebuie sa faci sacrificii daca vrei rezultate bune big grin

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Sacrificiile nu trebuie confundate cu prostiile.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Neee...sfatul meu e bun, dar daca iti este mai comod sa pui intrebari de gen: asta.ok.fa cum vrei.

| LaughingKarima a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu cine m-a votat pana acum.
ce imi place cel mai mult e ca eu nu am niciun raspuns nefolositor, ma simt bine cand stiu ca am fost de folos happy

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Dogu intreaba de ce i-ai dat ignore.

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Doar nu plange ca de ce i-am dat ignore, stiu eu de ce i-am dat

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Nu plang big grin am avut o atarnare neutra fara de el tot timpul., doar am intrebat din interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Asta inseamna de fapt ca nu te-ai contrazis cu prea multi pe aici.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu imi prea place sa ma contrazic, daca vad ca nu ma inteleg cu cineva o las asa

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Eu ziceam de el daca plange ca de ce i-am dat ignore dar e bine ca nu plangi happy ti-as zice tie de ce dar dupa ii zici si normal trebuie sa isi de-a singur seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi.-a pasat vreodata cate am sau de unde. acum ceva timp ma amuza ca primeam "nefolostior" de la o anormala, dar in rest nu dau 2 bani

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Eu plang...am 3 nefolositoare T_T

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Poor child crying

| LoveSleep a răspuns:

Păi ești cel mai amuzant și cel mai inteligent de aici.
Ai tot respectul meu!

| syd2 explică (pentru LoveSleep):

blushing

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Stiu,nu? :<

Nu e drept...adica eu le zic ca nu e bine sa ai prieten cu 10 ani mai mare decat tine si tot eu imi iau vot eronat. (este 1 singura care stiu ca mi-a dat eronat, i-am vazut asta la punctajul acordat) rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns:

Eu ti-am dat o singura data un vot "inteligent" mai demult.Uit de obicei sa dau voturi. rolling on the floor

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Eu niciodata nu dau rolling on the floor de asta si ma mir.

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Macar la eronate avem la fel, si eu tot 2 am dar eu nu stiu De la cine, tu stii De la cine le ai laughing
Vezi, Daca incercam sa fim buni, hai sa ne luam vacanta

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

rolling on the floor Eu as da tuturor...doar ca uit de fiecare data rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

rolling on the floor Imi dau seama cat de jignita s-a simtiti acea fata de 13 ani cand i-am spus ca nu e okay sa fie cu 1 de 23 daca a stat special sa-mi dea vot nefolositor. Am jignit-o ingrozitor rolling on the floor
Eu le-am luat pe cele eronate pe la Dragoste si Sex

Sunt deja in vacanta smug

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Si cica ea era indragostita la 13 ani? Noi ii spunem 'iubire de catel' la acea dragoste laughing cum ai putut sa o jugnesti in halul ala? nu iti e rusine tinere? rolling on the floor

Da' ce mandru esti de chestia asta, pai si eu sunt tot in vacanta, peste cateva zile ma apuc sa vizitez Europa happy

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Sa-ti fie zborul usor, si sa nu te temi de negribig grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Multumesc love struck si ce negri? ca cei de aici? nu am nimic cu ei deci...

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

1.Nu nu imi este... Nu am zis nimic rau, doar am zis ceva de genul " "Mie nu mi se pare ok.Esti cam mica, mai asteapta 3 ani... Vorbeste cu tatal tau si vezi ce zice." -Ori si-a luat bataie ori nu stiu.

2.Nu sunt mandru...aici e o caldura de mori.Sunt plictisit. Mai bine eram la scoala. E doar un emoticon. In momentul de fata sunt ceva de genul
straight face (sa vezi cate comm-uri o sa iau pe treaba asta cu "Mai bine eram la scoala")
Zbor placut!

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

1. Si uite din atat te faci cu un raspuns eronat
2. Unde sunt eu e cald tot timpul deci te inteleg
Multumesc happy

| FemeiaPisică a răspuns:

Îți dau un indiciu: Uită-te la profilul meu unde scrie ''Voturi date de Błυe...''

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Oh dar nu fa asta :(, nu merita. http://i.imgur.com/rqeKqr5.gif
Si asta nu e o incercare de a primi o consolatie din partea ta. Fiindca consolatiile tale ma fac sa ma topesc.

Si nu, nu vreau sa-ti cant vreodata Pavane for dead princess de Ravel la pian, ar fi ceva strasnic.
http://data1.whicdn.com/images/95225398/large.gif