| syd2 a întrebat:

V-ati gandit vreodata, cine va da voturile? Eu sunt saptamana asta locul 2, si nu inteleg de unde am atatea voturi la inteligent si la amuzant.

36 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns (pentru syd2):

Eu consider cine merită să primească voturi de la mine. Cum adică te topesc? Nu sunt propoziții cu conținut erotic, deci nu este nimic ''fierbinte''. Nu vrei să îmi cânți? Atunci, ne supărăm...

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Am avut in vedere altceva dar oricum, de cantat am avut in vedere ca nu vreau vreodata sa-ti dedic piesa aia, ca ma sperie chiar si daca o stiu.
Si inca ceva, chiar iti pasa de mine? http://i.imgur.com/8DEH5NK.gif

| FemeiaPisică a răspuns (pentru syd2):

Normal că îmi pasă, de prima dată te-am avertizat să nu pui la suflet ce scriu ăștia aici. Mi-am dat seama imediat că ești o fire sufletistă și am vrut să te protejez.

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Te-as intreba mai multe dar din unele motive nu vreau.
PS : daca nu ai ce face raspunde-mi la oracole DACA vreai.

| DonaldTrump a răspuns:

Incearca sa faci o vizita pe categoria religie sa vezi ce voturi interesante o sa primestiwinking

| KamaSutra a răspuns:

Da,m-am gandit si mi-ar placea sa stiu