| danyyyel a întrebat:

Va uitati la razboiul lumilor pe protv acum? ce parere aveti despre acest film?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Am vazut inceputul, pana am dat in timpul reclamelor peste un film pe tvr cu gagicile cu surfing-ul. War of the worlds este un film bun, interesant, pe placul meu, numai ca l-am vazut acum cateva saptamani, si e prea recent sa-l revad. Pacat ca n-au facut o a 2 a parte, excluzand jegul ala ieftin de "War of the worlds 2" care-i o porcarie infantila, depasit la grafica efectelor pana si de Zuma.

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

La cate reclame a bagat nu stiu cumde am rezistat pana la finallaughinghappyfainutz filmul, e a doua oara cand il vad

| xibalba a răspuns:

Daaaaaaaaa, ma uit. E reclama acum. Imi e frica, credeam ca e ok filmul... dar sincer, e cam de groaza pentru gusturile mele laughing

| StaRmAgiC a răspuns:

Vai mersi mersibig grin ca mi-ai dat idee la ce film sa ma uit. e misto rau filmul. te pupkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suppeer tare dar nu stiu de unde sa il downloadezangry

| lucimanea a răspuns:

Uau un film care ar merita sa fie vazut pe pro tv din luna in luna.