| Sofia07 a întrebat:

Ce parere aveti despre razboiul din Coreea?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parca ar fi conflictul intre Osama Bin Laden cu statele unite.

| Nicoleta a răspuns:

Eu nu cred ca reprezinta o amenintare pentru celelate state, mai ales ca majoritatea condamna acest razboi.

| clauss a răspuns:

Mie mi e frica ca de acolo va pleca al treilea razboi mondial, dupa cum ii cunosc eu pe coreienii comunisti si la ce armament detine, nu vad eu ra renunte asa usor, sigur au ei un as in maneca, cine stie ce bombe detine si nu degeaba au inceput ei bombardarea sudului, sper sa ma insel, dar nu cred

| ERMO a răspuns:

Mai nimic nu cred ca se poate declansa un razboi mondial de la asa ceva. Mi-e mila de ei pe langa ca,,,, COreea de Norm mai e si cumunista asta ii mai trebuie inca alte vieti pierdute mare pacat de noi, oamenii.