| anonim_4396 a întrebat:

Viva High School Musical Mexico e de fapt hsm 4?
Si inca ceva: s-a filmat in limba spaniola?
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

High School Musical 4: East Meets West - TV (2010) aste este 4.viva hsm mexico. e doar un fel de hsm

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce in limba spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se numeste lulu din hsm?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viva high school mexico e doar o copie de la high school musical si nu viva high school musical e high school musical 4...trebuie' sa apara in 2010...adica in anul' asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viva High School Musical au actori in spaniola,,, inca nu stiu tot episodul an vazut doar un sfert din el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desadasdasd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da de fapt filmul este mexican si melodiile sunt mult mai tari in spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da filmul este filmat in spniola cu actori spanioli/mexicani si nu nu este hsm 4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru curiozitatea ta pot spune ca viva high school musical mexico nu este high school musical 4 ci un film pentru adolescenti.SI apropo da este filmat in limba spaniola doar pentru ca pe net asa se gaseste ci pentru ca este in el si un actor spaniol.De ce nu astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

High school musical mexico e de fapt high school musical in spaniola adica o alta versiune a high school-ului musical original

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lololololol ce prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In hsmm actorii nu vorbesc spaniola pentru. ca am vazut filmul pe net si ei vorbesc in englezaa

Răspuns utilizator avertizat
| mirunette a răspuns:

Da cam este hgm 4 si cred ca s-a filmat in spaniola dar nu stiti cand va incepe viva hsm 2

| sonic_2751 a răspuns:

A fost filmat in Spania dar nu este Hsm 4! Este un pic diferit e cu alti actori dar e mult dar mult mai tare Viva High School Mexico decat High School Musical 1, 2 si 3!