| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in chestia "cine se tachineaza se place?"
am auzit-o pe la multi, dar nu stiu daca e adevarata. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Nu sunt. Bine... E prima data. Ju... De fapt nu vreau sa jur.
Funda, funda, funda funda, funda, funda funda, funda funda, funda, funda funda, funda funda, funda, funda funda, funda funda, funda, funda funda, funda funda, funda, funda funda, funda funda, funda, funda?

38 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi ma, inseamna ca prin Vaslui e plin de dragoste si fericire ca acolo se tachineaza zilnic cu cate un par, cutit, topor...etc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ciudate sunt caile dragostei rolling on the floor

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi ma, da suck a plecat sa faca o manuela si dus a fost.Hai sa il injuram la mesaje, ca primeste mail, sa vina incoace.Asta ce naiba asteapta, sa vina 30 ca sa ii retraga suspendarea? Mama lui de cioflingar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mnu
Categoric nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu trimit mesaj fricosilor laughing. tu macar mai intri dar el a fugit cu "coada intre picioare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

laughing tare ultima faza. rolling on the floor o avea baiatu' vreo problema si voi...

| DarthRevan a răspuns:

Tachinarea e cam imatura din puctul meu de vedere, adica te poti tachina cu iubita din cand in cand, adica sa mai razi si asa.Dar aiurea ca copii de 10 ani, nu prea merge, din punctul meu de vedere.Are o limita