| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu o persoana pe Youtube, care sunt pasii pe care trebuie sa ii parcurg, trebuie sa ma abonez si apoi ce sa fac pot sa vorbesc cu persoana respectiva? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Are canal persona respectiva? eu as lasa un comment la ultima postare a ei, lui, caci ii apare in clopotel ca a primit un comment.Si eu daca las un comment la careva videoclip imi apare la clopotel un numar functie de cate raspunsuri am primit.Deci va primi notificare si persoana careia caruia ii trimiti mesaj si vei primi si tu notificare cand o sa primesti raspuns.

1 răspuns:
| ArianaSara a răspuns:

Va puteti abona si la canalul meu. E continut educativ pentru copii https://www.youtube.com/channel/UC9l7jNcBXJ4ToSlDUIFfcVg?view_as=subscriber