| Andruza a întrebat:

Vreau si eu replici de inchis gura la un coleg de-al meu.

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?
Taci si mergi!
Inchide gura ca poluezi natura!
Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devi om suna ma!

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stau de vb cu tine si ma cbor la nivelul tau dau de petrol happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date jos de pe bicicleta! detzi dau una cazi de 2 ori. odata aici si odata cand iesi afara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ii spui ma cacatule te *** in galkgldjh abdgvkhfyugb snBVHJDGFSBV hbfdalJADRO{njhv /srbhj mRhbkmzx kjsR:

| PaaTrIssIa a răspuns:

Ma cunosti bine, dar ai fi socat(a) sa stii ce cred despre tine! Sunt puternica si ambitioasa, fac exact ce vreau, si nu-mi pasa daca asta ma face sa par re! Cunosc multe persoane ca tine, ca niste comori, iar pe interior cu zero valori! O sa-i inchizi gura! Succes! Chiar daca am raspusn mai tarziu, nu conteza, poti sa ii spui replica asta la alt coleg\prieten!

| Cornel_3293 a răspuns:

Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol!

| Ignat_Tudor_1991 a răspuns:

Daca vrei sa vorbesti cu mine trebuie sa ridici mana! Iti mai aduci aminte cand am scos fundul pe geam si tu fata si lumea spunea ca suntem gemeni.((SI UNA MAI URATA UUN PIC PIC PIC ))Ma puta sami mananci mancarea ramasa dintre masele. FUNDA

| Tamara345 a răspuns:

1.Dintii tai sunt ca stelele..galbeni si cu spatii intre ele
2. Daca-ti dau un pumn.te plictisesti in aer.
3.Cand iti schimbi fata? ca-mi vreau fundul inapoi

~stiu ca ai dat deja funda.dar sper sa te ajute.~