| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Ce s-ar intampla daca fiecare persoana de pe planeta ar trage cu un pistol toti in acelasi timp?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar fi un eveniment cu multi raniti (impuscati, surziti), morti, s-ar speria majoritatea animalelor si ar crea haos, ar fi nori de fum, multe pasari doborate, geamuri sparte, avioane prabusite si prea multe arme pe strazi, la indemana oricui.
Sper ca n-am omis nimic.

| siriusblack98 a răspuns:

Daca ar trage toti spre cer nu s-ar intampla absolut nimic.Nu stiu de unde a scos tipul oameni morti si avioane prabusite dar ma rog laughing gloantele nu ar ajunge la altitudinea avioanelor ca sa zici ca ar putea atinge motorul sau distruge fuselajul.Si nici oamenii nu merg prin aer pur si simplu din cate stiu eu. Poate cel mult sa atinga vreun glont cate o pasare din nimereala dar cam atat.