| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste statusuri faine tongue da nu-mi scrieti situri de genu statusuri.ro...mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Idle for 1 Century, 9 Years, 8 months, 21 days, 11 hours and 34 minutes (Nu`s).
* Acuma m-am trezit! Pa, ma culc…

* Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!

* Nu da buzz ca-mi blochezi calculatorul. No Comment…
* Astept sfarsitul lumii, DND. Poate nu ma asteapta el pe mine :-s
Sweet Little Devil
Busy… fac recensamantul la piticii de pe creier…DND ca iar le pierd sirul

* Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud
"Error, this person should be in the invisibile mode. Please restart your computer and contact yahoo at messenger@yahoo.com"

"Sunt mai mult decat Stepped Out…sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!"

"Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale..."

Status de fite*

• Dnd.pazesc frigiderul

*Dnd bunika la pc nu da buzz ca o sperii

*Je m`apelle Vasile Mure je veni de la padure je gasi nevasta-n pat se randez-vous cu-n alt barbat Quand j`ai prepare ciomagu` Mon amie sarise gardu` Il tobeau dans la urzici sur son cur numai basici

*Nut e deranja sa ma deranjezi

*DND! Ma cert cu pixu`!
*Mananc.Nu tastez cu gura plina.
*Da? Bine…pa.
*DND…nu-mi deranja messu`.
*Fac cinste…plateste vecinu`
*Ma joc cu o grenada.Shit! Mi-a cazut cuiul pe jos.

56 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.statusuri-messenger.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"oare, oare de unde vine smecheria? Vine, vine de le noi din ROMANIA" "ai numai figuri in tine si nu mai tine cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DnD... spal gaina sub coada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi da buzzz ca mi se scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci
cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inventat pizza EMO, avantaj...se taie singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti prost de mic... cand ajunci mare numa te joci... (ovidiucosmin21 pentru feteeeee)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ochi mari gurita mik trasuri de papusica sau m-a facut mama cochieta si am fite de vedeta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi fata vezi ca ai cam multe fite scuze ca ati spun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca dragostea dispare... vine ala de la m, are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista o lume foarte buna dar...este scumpa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce status`ui vechiii laughing)) ziceti ma niste status`uri fainee love struck de dragoste day dreaming nu astea rolling on the floor) vechi :O d cand era buna fata chatterbox
auzi aci status`

imi da visele day dreaming imi da dragostea big hug imi iei mintile love struck doar tu te joci cu inima \:d/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

. Multhe barfe` multe tarfe ajai viata cand te'apuk greatsa ...hay sa iti dau eu un motiv de barfa...viatsa` cea mai skumpa tarfalaughing!smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta-s eu si n-ai ce-i face...mami alta nu mai facelaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anaz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca prostia ar durea ar fi pline spitalele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politist. Acuma m-am zgarcit... ii arat doar un deget

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat ca "banii vorbesc"; cel mai adesea ei ne spun: "La revedere!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine rade la urma inseamna ca nu s-a prins de gluma big grin:X.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uhh ti. ce fraier. :d Tu chiar nu pricepi ca te iubesc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foaie verde de buljor, tu dai buzz eu dau ignore!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Statusuri de dragostre

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vino mama sa ma vezi, muncitor la spati verzi, ca-am furat si eu ceva si ma prin politiabig grinbig grin

| ainaw a răspuns:

Http://www.statusuri.ws aici vei găsi multe statusuri faine.

| wolfy a răspuns:

,,, Tanara si nelinistita...caut lemne pentru foc,,, care aveti drujba?laughing

| aleyo a răspuns:

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:eu sh restul

| AlexaIsabela a răspuns:

Din toti oamenii pe care ii cunosc, doar pe tine te pot simti cand nu esti langa mine.Nu inteleg ce mi-ai facut de te iubesc asa de mult.Nu inteleg oamenii care vorbesc gen: esti viata mea.inima mea.Este de ajuns sa spui TE IUBESC.