| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste statusuri faine. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Bia:X a răspuns:

Iubirea e alcoolicahappy... ea te imbata si te duce in eroarea celor mai triste sentimente
E interzis prin lege sa aveti status mai misto ca al meu
"Să-ţi spun ce este dragostea adevărată. E credinţă oarbă, umilinţă fără preget, supunere desăvârşită, încredere şi dăruire împotriva ta însuţi, împotriva lumii întregi. Dragostea înseamnă să îţi dai inima şi sufletul întreg celui care ţi le va zdrobi."
"Fericirea o atingi doar odata in viata, dar merita sa lupti pentru ea o viata intreaga!"
Love is like the wind you can`t see it but you can feel it
Copilaria este regatul unde nimeni nu moare.
Indiferent De Status Stiu Ca Suna Banal, Raman Acelasi Copil Nebun Cu acel Ceva Special!
Nu meriti nici in ochi sa ma privesti, trage usa dupa tine atunci cand iesi!
incearca si statusuri.rowinking

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

- Beau o bere cu iubirea
- Nu sarut decat fete cuminti
- Am zis mosului ca vreau cadou o fata. se ofera careva?

| Andra_5221 a răspuns:

-DND ca BRBhappy
-sunt dusa cu pluta pana la magazintongue
-Vai, ma ofilesti! Ma faci sa imi plec fata si sa calc pe ea.hee hee
-Sa vad liniste!big grin
-Sunt cu mintea intreaga si cu capu' sec.winking
-Astazi am avut o saptamana nasoala.hee hee
-Citesti statusul ca o mata lesinata.laughing
-Nu trage de monitor ca ramai fara mouse.tonguetongue

| iubeee a răspuns:

Tot ce`nainte si nu vedeam.Acum ma obSedeaza.Tot ce`nainte aveam.Acum ma enerveaza.:-s