| anonim_4396 a întrebat:

Ziua fetei mele a fost ieri. Cheful e marti(din cauza de nunta si nasi si alea alea). Ea vrea ceva volan, eu as vrea sa fie mai girly. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Julian, asta este din partea lui Bro, pentru ca nu ii apare ce posteaza din cauza suspendarii tongue
La multi ani! Sa-ti traiasca fetita si sa fie sanatoasa.

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa-ti traiasca fatahee hee
Ea-i ceva volan cand o simti capabila pentru. asa ceva, si nu pentru a-i indeplini un simplu moft.winking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La multi ani fetitei tale din partea meawinking Sa fie sanatoasa si sa i se indeplineasca orice dorinta.love struck
Ziua ei de nastere ar trebui sa o faci asa cum doreste ea.happyPt ca ea e sarbatorita.happyAsa ca indeplineste-i dorinta happy
Distractie placuta!big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani, sa fie sanatoasa, la fel si voi sa va bucurati de ea! Si pentru ca e ziua printesei tale merita sa ii indeplinesti toate dorintele (in functie de posibilitati ).

| lia a răspuns:

Sa-ti traiasca si sa fie fericita fata!
Daca isi doreste ceva, eu spun sa-i cumperi acel ceva. Daca ii cumperi altceva, oricat de scump si oricat de la moda ar fi el, pe ea nu o va multumi pentru ca se asteapta sa-i cumperi ceea ce isi doreste.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ei, cum ce spun? Mai intai de toate, draga Julian, fata ta sa iti aduca multe impliniri. Sa aiba parte de sanatate si tot ce e mai frumos pe lumea asta!

La cadouri ma pricep, dar numai in ceea ce priveste familia mea si prietenii mei - ca-i cunosc. Daca fata ta vrea volan, cumpara-i o macheta de masina smug
Eu as cumpara o masina doar in cazul in care o vad responsabila. Nu vreau sa fiu mai up-tight decat ceilalti, insa prefer sa fiu mai precauta. Am vazut prea multe accidente. Insa tu iti cunosti cel mai bine Fata!

Distractie placuta!

Zbenga

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca ea isi doreste volan...pai volan sa fie! Ca daca ii iei ceva ce nu-i place... e naspa...in special pentru ea ca se va simti cam nasol.
Acum cat e mica fa-i mofturile...cand o sa fie mai mare o sa mai adaugi un 0 in coada sumei!laughing
Cand spui ''ceva volan'' cred ca te referi la ala pentru computer cu pedale nu?
Eu cand eram mic imi doream super mult asa ceva dar erau scumpe pe vremea aia...laughing
Deci...cumpara-i volan+ceva girly daca ti tu neaparat!
Bafta la cumparaturi si spor la cheltuit muuulti banuti!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ahhh... ce prost sunttt...La muuulti ani! Sa fie SANATOASA si sa primeasca tot ce-si doreste!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca vrei cateva idei(zeci)...intra aici: http://www.pcfun.ro/index.php?page=search&action=products&query=volan

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Apropo...peste cativa ani...sa te pregatesti sa ii iei si un laptop...sunt sigur ca va vrea!laughing
Eu m-am chinuit un an intreg sa-mi strang bani pentru unul.rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci, mike! ai dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani! Sa fie sanatoasa! Sunt si eu de parerea lui Mike...subscriu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-ti traiasca, sa fii ''mandru'' de ea, si incearca sa-i faci toate mofturile caci merita, este o dulcica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-i ce vrea ea, ca doar este ziua ei, nu a ta. Fa-i moftul astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc foarte mult atat pentru sfaturi, cat si pentru urari. Ma bucur sa constat ca pe TPU exista si oameni ca voi (si nu doar indivizi care trimit mesaje amenintatoare in privat).