| Gogu06 a întrebat:

Voi cum ati vrea sa muriti?

eu as vrea sa mor la o nunta sau un eveniment important sa stric cheful la toata lumea

19 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Doamne fereste la ce te gandesti.
Mori acasa linistit in casa ta.

Răspuns utilizator avertizat
| sappy a răspuns:

Sa mor....cand decid eu doar atat!

| Sociopat a răspuns:

As vrea sa mor pe motor si motorul sa fie topit, transformat in urna in care sa-mi fie pusa cenusa(o sa fiu incinerat) si urna cu cenusa sa fie ingropata langa Titanic, lansata in spatiu, ingropata pe Everest sau aruncata in Groapa Marianelor.Asta intra in testamentul meu.

| Gogu06 explică (pentru Sociopat):

Felicitari, tocmai ai luat premiul pentru cea mai scumpa inmormantare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-aș fi împotrivă să mor cu conștiința curată, și fără durere.

| AndyLavy a răspuns:

Cine a zis ca as vrea sa mor? eu nu vreau laughing si cand se va intampla, pentru ca sunt contienta ca se va intampla, sper sa fie repede, sa nu simt nimic, si sa nu am pe nimeni drag in preajma mea.

| LikeARollingStone a răspuns:

In somn.
No pain.

| Ottakringer a răspuns:

In timp ce savurez o shaorma la volanul unui S7.

| Ottakringer a răspuns:

Atunci undeva prin Somalia laughing

| Alissa11 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu impuscata happy

| Gogu06 explică (pentru Alissa11):

Unde?

| Alissa11 a răspuns (pentru Gogu06):

Oriunde...sau as mai prefera sa mor aruncanduma intr-o mare impreuna cu o persoana ( iubit )

| FashionKitty a răspuns:

Mi-am imaginat de cel putin 100 de ori cum o sa mor laughing Sincer, vreau sa fie ceva dragut, ca si locatie sa fie in natura, atata ca privind modul am mai multe variante. Sunt curioasa daca cineva ar vrea sa ma omoare laughing De sinucis poate m-as sinucide doar din plictiseala, deci nu prefer, desi e fain sa te arunci de pe un pod inalt. Dar cel mai mult mi-ar placea sa mananc ceva otravitor, de preferat ciuperci big grin Si atunci m-as putea duce intr-o padure si sa mor acolo, ar fi frumos. Dar indiferent de cum mor trebuie sa-mi planific din timp inmormantarea ca nu vreau sa ma bazez pe altii laughing

| madisong a răspuns:

laughing Imi place de tine.Eu as vrea ca moartea mea sa fie eveniment national. Sa apara la stiri, poate vreun accident sau vreo crima laughing

| kagom3 a răspuns:

Hmm, sincer as vrea sa mor intr-un accident de masina laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru kagom3):

Nici nu trebuie sa vrei asa ceva la ce probabilitate mare e in zilele de azi.

| Gogu06 explică (pentru kagom3):

Ce tare laughing, succes laughing

| Malène a răspuns:

Nu ai de unde sa stii ca strici cheful, poate nu te sufera nimeni.
ai strica cheful miresei, avand in vedere ca nu mai e ea fufa in centrul atentiei.

as vrea sa mor in timp ce fac parasutism sau bungee jumping, sau cand sunt intr-un balon urias.
totul sa fie la inaltime.