Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce haine de sarbatoare ai purta de Dragobete?

108 răspunsuri:
| teateutza a răspuns:

O sa port o bluza alba, pantaloni negrii si pelerina de ploaie rosie+bratari rosii, albe si negre

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

O rochie eleganta si bijuterii kiss

| TheLovelyGhost a răspuns:

Un tricou cu un mesaj frumos

| JaguarSType a răspuns:

O camasa rosie cu niste blugi negri cu mocasini rosii

| extremeA07 a răspuns:

Palton gri, camasa albastra si pantaloni negri.

| Number27 a răspuns:

Ceva rosu

| Elenna219 a răspuns:

Ceva negru. cu tinte. bocanci etc.

| TaLyDa a răspuns:

Rochita rosie

| Andreyok a răspuns:

Costum!

| Roxanne22 a răspuns:

O rochita draguta sau eleganta de culoare rosie, ca doar este culoarea iubirii!

| violetamariapwp a răspuns:

Rochite rosii

| elyd12 a răspuns:

O rochie roşie, culoarea dragostei.

| AndutzaTa a răspuns:

De Dragobete as purta o rochita mulata sau daca il petrec in aer liber poate o pereche de colanti si o bluza eleganta!

| MandyMaya a răspuns:

O rochita lunga si alba, la fel cum se imbracau fetele in vremurile de demult si se prindeau in hora de Dragobete

| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Buna TPU eu as purta o camasa alba un ceas rosu niste pantaloni negri.

| andralada a răspuns:

Depinde unde merg... Daca as merge la o petrecere probabil o rochie scurta, iar daca as sta acasa probabil cat mai lejer gen un pulovar si blugi.

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

O cămasă albastră și pantaloni negri.

| stareu a răspuns:

Costumul popular romanesc

| ionela_1761 a răspuns:

Un costum popular.

| IFAA a răspuns:

O rochie rosie si pantofi negri.

| BubuuLoree a răspuns:

O rochie eleganta de culoare rosie!

| LadyMm a răspuns:

As purta aceasta rochie : https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/......473_n.jpg. Asortata desigur cu, cămaşa partenerului.

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

O rochiţă roşie că mă avantajează cu pantofi cu toc înalt de culoare neagră sau o pereche de colanţi din piele negri cu o bluziţă roşie şi pantofi roşii.

| Constanta0011 a răspuns:

O rochie rosie cu niste bijuterii cu cristale swarowski pantofi la fel rosii cu toc.

| NikkiReed a răspuns:

O rochie neagra destul de scurta laughing

| Matees_Nicoleta_1998 a răspuns:

O rochie rosie cu acesorii rosii. big grin

| Annaysa a răspuns:

O rochita rosie :3

| NoDreams a răspuns:

Pai depinde si cum e vremea...in ceva elegant în care sa te simti bine.:*

| Mogoroase_Florentina_1992 a răspuns:

O rochita rosie.

| elen004 a răspuns:

Ceva forte frumos si elegant! laughing