| anonim_4396 a întrebat:

Ati purta anumite haine doar pentru ca sunt la moda?

Răspuns Câştigător
| DianaPaula14 a răspuns:

Nu! Oameni inteligenti iisi fac singuri moda der cei prosti se imbraca cu cea ce nu le vine si nu le place doar pentru ca e la mode! Deci nu as purta ceva doar pentru ca e la moda

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Deja port o multime pentru ca sunt la moda. Dar acesta nu este singurul motiv.Nu asi purta nimic la moda daca nu mi-ar placea cum arata, sau nu m`ar pune bine in evidenta(in sensul ca nu ar arata bine pe mine).

| Adela50 a răspuns:

Nu as purta nici o haina la moda care nu-mi place.Hainele trebuie sa ma reprezinte si sa imi placa, nu sa ma faca sa fiu la moda.

| Bojthe a răspuns:

Nu deoarece nu sunt pitzi. De exemplu eu ador stilul vintage dar s-a purtat in anii 50 dar eu illove struck sau imi plac hainele extravagantelove struck:X:X:X:X mai ales palarii esarfe genti orice accesoriu

| Lluvia a răspuns:

Nu, normal ca nu
Port ceea ce imi place si ce imi vine bine.
Poate pe o fata sta bine o anumita bluza iar pe mine nu./ Nu trebuie sa ma imbrac cu ea doar ca e la moda.
Trebuie sa imi placa mie in primul rand ca eu ma imbrac nu ceilaltiwinking
bfta:*!

| HySpear a răspuns:

Daca imi sta cu aceea haina, da as purta daca nu, dupa ce? raised eyebrows
Nu ma simt bine in haina, n'are rost sa ma chinui sa o port pentru ca asa ii la moda chatterbox

| Petre a răspuns:

Eu in nici un caz! Daca ar fi moda "In sleep" cum sa merg eu in chiloti (portocali) pe strada?!

| Ella_7974 a răspuns:

Never! Prefer sa imi fac stilul meu si sa nu-i imit pe altii. Hainele "la moda" ma fac sa ma simt obisnuita. Si nici nu imi plac laughing

| SaintJimmy a răspuns:

No way. x_x

| Annye18 a răspuns:

Daca nu imi plac nu as purta.
Daca sunt la moda asta nu inseamna ca imi sta binewinking

| Bianca25 a răspuns:

Da.