Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce mesaj i-ai trimite cu un porumbel calator jumatatii tale in dimineata de Dragobete?

107 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Datorita tie nu mai bani nici de un mesaj asa ca iti trimit un porumbel. In drum spre casa ia niste lapte ca nu mai avem.

| Funions a răspuns:

Am decis ca printr-un zbor,
Al unui porumbel calator,
Sa-ti urez si buna,
Cu-n pupic pe gura!
Te iubesc!

| lullaby23 a răspuns:

Un sincer TE IUBESC

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Suck me! big grin

| IoanaSorina a răspuns:

Ca il iubesc foarte mult, si distanta n-o sa ne desparta

| ClauA17 a răspuns:

Te iubesc!

| Crocodilul01 a răspuns:

""De ce s-ar indragosti cineva de tine? Am sa incep asabig grine ce respiram, de ce visam, de ce iubim? Pentru ca avem nevoie. Uite de aceea se indragosteste lumea(eu) de tine.Pentru ca are nevoie de zambetul tau de pici adorabil,pentru ca are nevoie de glasul tau lin si patrunzator ce tremura cand aude un "Te iubesc" sincer,pentru ca atunci cand te vede grijile dispar,pentru ca discutiile cu tine pot face pana si inima unui burlac convins sa bata mai tare de emotie! Mai vrei motive? Zambetul, gingasia si naturaletea de care dai dovada impreuna cu ochii aceia trezesc in inima lui(mea) sentimentul suprem! Nu sunt "texte" sau "abureli", sunt sentimente sincere! Daca e sa ma raportez strict la mine, pe langa ce am spus mai sus, faptul ca desi te cunosc de doar 2 saptamani, simt ca te stiu de mult.Am prietene mai vechi cu care nu am vorbit atat, cu care nu am impartasit atatea trairi si secrete! Sa devii asa apropiat in asa scurt timp de cineva este un lucru, dupa mine, frumos, avand in vedere ca noi nici nu ne salutam.Imi pare rau ca aceasta relatie nu a inceput de mai mult timp.Chiar nu stiu de ce nu te-am bagat in seama pana acum.Sau stiu... Oricum! Multumesc melodiei "Impossible" ca a dat drumul la prietenia aceasta.Si sa inchei, sa nu te mai intrebi de ce ar trebui sa fii iubita! Esti o persoana extraordinara, mult peste nivelul meu si iti multumesc ca imi esti prietena! Te iubesc pici mic si sa nu te schimbi!""

| ijuuuuuuu a răspuns:

Jumătății mele i-aș trimite un mesaj ceva de genul : M-am trezit cu tine în gând, și am vrut să-ți spun că îmi apari în minte zi și noapte, și te vreau tot mai aproape! Te doresc și abia aștept să ne revedem.

| CristinaCtC a răspuns:

''Neata iubire..ne vedem la cafeneawinking Te pup si te iubesc'' happy

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Ca il iubesc si ca astept ziua in care ne vom intalni kiss

| AndrrreaDeea a răspuns:

Nu exista perfectiune, dar tu esti perfect pentru mine.

| TeOLica a răspuns:

Buna Iubire, Stiu ca suntem departe unul de celalt, dar daca ma iubesti inima noastra o sa gaseasca singura calea de a ne apropia.

| extremeA07 a răspuns:

I-as scrie sa vina sa imi deschida, caci sunt la usahee hee

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Ca il iubesc

| Number27 a răspuns:

Love You big grin

| alisuc a răspuns:

Te iubesc nimic mai mult buna dimineata iubirici

| nanalicious a răspuns:

Esti steluta cazatoare
Care-mi umple mie cerul
De lumina si iubire!
Te iubesc, te pupacesc!

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Porumbelul e o scuza
Ca sa te gandesti la muza
Hai sa ne contopim in arta
Nimic sa nu ne mai desparta

| Lydiaaa a răspuns:

"Mai cumpără și tu niște hârtie igienică că s-a consumat!"

| elyd12 a răspuns:

Te iubesc mai mult decât ieri şi mai puţin decât mâine!

| Mineツ a răspuns:

Buna dimineata, sper sa ai o zis cat mai speciala si frumoasa la fel ca tine. Soarele sa straluceasca pe drumul pe care vei merge. Sper sa ne vedem curand! big grin

| MandyMaya a răspuns:

Nu conteaza distanta atunci cand doua inimi se iubesc

| uAme a răspuns:

"M-ai visat frumos az-i noapte? happy Sa ai un Dragobete fericit, iubirea mea!"

| Andraandra_8595 a răspuns:

Acum ca te-ai trezit, soarele poate sa faca o pauza!

| jorjet68 a răspuns:

Te iubesc in viata asta si in viata de apoi

| PatrickOscar a răspuns:

Bunadimineata Soare!

| bibobia a răspuns:

Chiar daca noi suntem departe unul de altul, iubirea noastra ne leaga prin simplul fapt ca inima mea bate pentru a ta, in fata ochilor vad doar chipul tau, aud doar vocea ta, primele cuvinte pe care mi-le ai spus prima oara, sunt gandurile mele, nu stiu cum mi-ai intrat in minte dar te iubesc

| micuţα a răspuns:

Un pur si simplu TE IUBESC MULT happy

| Adrianascumpica98 a răspuns:

I'as scrie : "De dragobete, vreau sa ne iubim mai mult ca niciodata, vreau sa fii fericit alaturi de mine ingeras " kiss kiss