Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce mesaj i-ai trimite cu un porumbel calator jumatatii tale in dimineata de Dragobete?

107 răspunsuri:
| Radomschi_Mariela_1996 a răspuns:

Bună dimineaţa! Sper că ai dormit bine, am vrut doar să-ţi fac dimineaţa mai dulce... ca tine. Te iubesc!

| ßă_Roxette_1998 a răspuns:

I-as spune urmatorul lucru : " Nu trebuie sa existe o anumita zi in care sa-ti spun TE IUBESC si tu stii asta. Dragostea din filme nu se compara cu dragostea noastra. Cu toate ca a lor pare mai frumoasa, este ireala! I
Te iubesc si asta e tot ce conteaza! Nu-mi pasa ca ne mai certam atat timp cat te iubesc ca-n prima zi, ba chiar mai mult!
Doua cuvinte as fi instare sa le rostesc oriunde si oricand: Te iubesc! " ☺ ♥♥♥

| AndreeaAndreiutzaDeiutzicaLuMama a răspuns:

Dragule meu, acum ai devinit o persoana foarte importanta pentru mine si te iubesc pentru ceea ce esti tu, cu toate partile bune si rele ale tale. Si iti multumesc ca ai aparut in viata mea! Te iubesc, viata mea!
happy

| Onofrei_Georgiana_1998 a răspuns:

Buna dimineata ursuletzul meu happy :*

| vaidalaura a răspuns:

Te iubesc

| adrianiordache12 a răspuns:

Esti febletea mea fara tine nu pot sa stau nici macar o clipa, cand te vad parca as vedea in fata ochilor un inger, te iubesc

| Dana_Zabira_1966 a răspuns:

Te iubesc abia astept sa te vad

| Tanasie_Virginia_1995 a răspuns:

Buna dimineata acum :*
Iti spun la multi ani pe drum :*
Si eu te-as ruga fierbinte :*
Aduti si de mie-aminte :*
De acasa vei veni :*
Cu un sac si bijuteri :*
Si de nu se va-ntampla :*
Fii sigur ca-ti voi da una :*

| Giorgi_Gxg_1988 a răspuns:

HI!

| Dimag98765 a răspuns:

Buna dimi ingeras...Sa stii ca te iubesc si imi este dor de tine gogosica

| bitadraguzza991 a răspuns:

Astazi este o zi foarte imprtanta pentru mine dar cred ca si pentru tine! te iubesc din tot sufletul!

| vremebuna a răspuns:

In dimineata aceasta a iubirii, te astept in locul nostru drag pentru a sarbatori impreuna cu tine cel mai innaltator sentiment pe care-l impartasim impreuna: iubirea

| Corban_Antonia_1960 a răspuns:

Multumesc pentru cei 33 de ani si inca multi de acum incolo!

| Diana_Nicoleta_Simion_1975 a răspuns:

I-as scrie ''Tu esti raza de soare ce-mi incalzeste diminetile si steaua ce-mi vegheaza noptile de-apururi.Te iubesc!''

| Serban_Gabriel_1983_HUVF a răspuns:

Unde naiba ai pus telecomanda ca incepe meciul?

| Gheorghe_Anca_1992 a răspuns:

"In dimineata asta nu suntem impreuna dar ca sa ai o zi superba vreau sa stii ca Te iubesc mult

| Arghir_Luis_1990 a răspuns:

Ca o iubesc ff mult :*