Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce mesaj i-ai trimite cu un porumbel calator jumatatii tale in dimineata de Dragobete?

107 răspunsuri:
| motaaurelia a răspuns:

Ma gindesc la tine, neincetat

| IFAA a răspuns:

Esti cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat pana acum. Te iubesc mult!

| BubuuLoree a răspuns:

Buna Dimi Sufletel! Te Iubesc Mult!

| onedirectionforever a răspuns:

Te iubesc, si imi pare rau ca nu iti pot spune asta langa tine, dragostea noastra creste pe zi ce trece, si nu conteaza distanta atat timp cat te voi iubii mereu!

| Cory_Corina_1974 a răspuns:

Iubi

| Cory_Corina_1974 a răspuns:

Fa-l sa ma doreasca tot mai mult

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

,, Bună dimineaţa iubirea mea! Sper că ai dormit bine. În fiecare zi ţi-am demonstrat cât de mult te iubesc dar astăzi o s-o fac şi mai mult. De abia aştept să ne vedem, Te iubesc şi te sărut dulce!,,

| DorinAlexandrescu a răspuns:

O strofa in engleza inventata de tine

| Cristinik_Cristina_1991 a răspuns:

Neata iubire, te iubesc mult si te pupacesc dulce

| Matees_Nicoleta_1998 a răspuns:

Pentru ca dragostea mea e pura si sincera, te iubesc!

| Zackyy a răspuns:

"Te iubesc 7/7 zile, 24/24 ore, 60/60 minute si daca mi-ar ramane o singura secunda liberta te-as iubi."

| dinartistul a răspuns:

Iarta-ma ca ai fost nevoita sa ma suporti de atata vreme! pupici!

| Petre_Andreii_1999 a răspuns:

Depertirea nu e moarte!
Vom fi fericti cand ne vom revedea fata in fata!

| Bya_Byanka_1991 a răspuns:

Te iubesc

| Maria_Costin_1997 a răspuns:

Buna dimineata, soarele meu, vreau sa stii ca te iubesc enorm si ca doar tu esti lumina ochiilor mei.Iti multumesc pentru tot ce mi.ai oferit pana acum: dragostea ta, intelegerea, bunatatea si respectul tau si pentru ca imi dovedesti in fiecare zi ca ma iubesti.

| Suslac_Corina_1966 a răspuns:

Tu esti sensul vietii mele.Nu ma lasa sa te astept atat de mult.Viata trece repede. Te iubesc suflete.

| Raluca_Alexandra_1995_9MZ5 a răspuns:

Te iubesc de draga dimineata!

| Monos_Anila_1990 a răspuns:

"În viață nu contează unde te afli, ci pe cine ai alături."

| PisiDePis a răspuns:

Dragostea noastra prin ear pluteste, dar chiar si la distanta aceasta tot creste, Abia astept sa ne intalnim si din iubire sa traim

| Geambazu_Raluca_1992 a răspuns:

Te astept la mine...am o surpriza:*

| papushikoo a răspuns:

Te iubesc și te voi iubi mereu, ești cel mai scump și drag în viața...

| Menytta a răspuns:

Melodia noastra care este destul de unica si stim ca ne gandim unul la celalalt cand o ascultam.

| miki4gaby a răspuns:

I-as trimite mesajul "te iubesc enorm de mult iubirea mea si o viata vreau sa fiu alaturi de tine"

| Blondu_Pawl_1994 a răspuns:

Te iubesc pitica mea kiss

| dEnYsA2014 a răspuns:

Iti multumesc pentru fiecare zambet pe care il aduci in viata mea... si sa stii ca, de cand te-am cunoscut, mi se spune ca zambesc mereuwinking Te iubesc!

| Tier_Natalia_1989 a răspuns:

Așa cum roua dimineții înseninează florile în grădini,
Așa iubirea mea să îți fie călăuză și destin...

| Louise_Pretty_1983 a răspuns:

Te-am iubit, te iubesc si te voi iubi toata viata

| andutzu22 a răspuns:

Draga iubit-o chiar daca nu sunt langa tine eu te iubesc foate mult si a gnadesc la tine in orce clipa si orce moment. TE IUBESC!:*:**:*:**

| Ioan_Cuciureanu_1989 a răspuns:

Buna dimineata iubire, te astept in locul nostru cu cafeluta pregatita intr-o ora!

| OpreaFlori a răspuns:

Cam asa big grin :"My amor...Stiu ca distanta dintre noi este imensa dar iubirea noastra invinge orice obstacol intalnit in calea noastra, nimeni si nimic nu ne va putea despartii deoarece dumnezeu ne-a creeat ca noi sa fim impreuna ne-a dat unica sansa de a ne intalniii fiecare jumatatea lui, noi doi ne completam unul pe altul suntem cuplul perfect...stii cand sa ma alintii cand sa fi tandru si atent cu mine..prin felul tau de a fii ma faci sa te iubesc mult, si de fiecare data cand te privesc fluturasiii meii isi i-a zborul prin stomac blushing! Te iubesc si iti voi fi mereu aproape. "Micutsaa" blushing