Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce tip de flori ai creste special pentru jumatatea ta intr-o gradina?

340 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trandafiri

| Zerathull a răspuns:

Floarea Lunei happy

| TempestUV a răspuns:

Lacramioare.Au un miros asa de placut de iti vine sa stai toata ziua cu nasul in ele.laughing

| 07letsfuck a răspuns:

Trandafiti violet, si ii asezi in forma de „MARRY ME?„ va fi o surpiza cand vor crestehappy

| Biuq a răspuns:

Trandafir

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Trandafiri rosii

| elyd12 a răspuns:

Trandafiri roşii

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Si eu te iubesc love struck
Daca vrei, plantez si niste galbenele...sa se este!

| Deyutza_Deya_1999 a răspuns:

Trandafiri - pentru ca ei simbolizeaza dragostea si afectiunea fata de persoana iubita

| Anastasia1997 a răspuns:

Florile pe care le-as creste pentru jumatatea mea sunt trandafirii deoarece prima mea declaratie a fost insotita de un trandafir rosu ca focul si fiecare zii speciala

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Trandafirul rosu pentru ca simbolizeaza iubirea, pacea si intelegerea intr-un cuplu.Rosul este culoarea dragostei

| Andreea_Iuliana_1998 a răspuns:

Trandafiri

| Stolnic a răspuns:

Trandafirii, criini, margarete.))

| alexandra2000ale a răspuns:

Trandafiri

| iubescmature a răspuns:

Trandafirii rosii

| 1cu2idei a răspuns:

Trandafiri rosii cu spini

| Nikoleta56 a răspuns:

Trandafiri rosii

| Liceancata a răspuns:

Crini.

| lorelai1981 a răspuns:

Bujori si trandafiri

| CoquineNoire a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Buna idee iubi :X
sa bem pentru durerea de stomac cauzata de excesul de dulcegarii de pe aici...

| Claudia_Dragomir_1978 a răspuns:

Trandafiri si frezii.

| Stoica_Nycoleta_Laura_1999 a răspuns:

Trandafiri albi

| Stoica_Nycoleta_Laura_1999 a răspuns:

Lacramioare

| Stoica_Nycoleta_Laura_1999 a răspuns:

Floarea paselui, deoarece are forma unei inimi

| Stoica_Nycoleta_Laura_1999 a răspuns:

As planta din toate cate 7

| Stoica_Nycoleta_Laura_1999 a răspuns:

Narcise albe

| Diamoond a răspuns:

Trandafiri

| Am3thist a răspuns:

Trandafiri si garoafe ROSII!

| Mihaela_Andra_1997 a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie cu ciocolata aduce dragustea in casa. Fiecare daca ar vrea si o gradina ar avea, imediat doua hectare s-ar elibera si seminte a-s cumpara.
Una peste alta nu m-as hotara,pe tote le-as lua si as intreba :,,Draga mea, nu m-am hotarat, toate florile-s gingase dar nu la fel de frumoase, precum puritatea ta n-as gasi n-am ce sa fac.Tu ce doresti?"
Iar daca nu ar stii ce vrea, as planta 100 de trandafiri rosii si unul alb pentru a-i arata cat de unica este ea, si spinii as taia ca sa am grija de ea.

| VampireBlood a răspuns:

Trandafiri de toate culorile.