Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce tip de flori ai creste special pentru jumatatea ta intr-o gradina?

332 răspunsuri:
| iuliaa9974 a răspuns:

Urăsc florile

| napolitaneee a răspuns:

As planta acel tip de floare care ma-ar face sa ma gandesc la(ghiocei, lacramioare, orice floare cu petale albe) happy

| Addush a răspuns:

Trandafiri

| Atacator007 a răspuns:

Trandafiri Rosii...

| IlieRg a răspuns:

Trandafiri rosii si trandafiri albi

| NeyyMar11 a răspuns:

Daca ar Fi dupa mine trandafiri rosii, deoarece i-as arata ca o iubesc, daca ar fi dupa ea ar alege Trandafiri sau lalele albe deoarece inseamna puritatea...

| elyd12 a răspuns:

Trandafiri roşii

| DPaul a răspuns:

Lalele, curate, gingașe, frumoase la fel ca iubita mea!

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Trandafiri rosii

| RalucaOxii a răspuns:

Trandafiri

| 1cu2idei a răspuns:

Trandafiri rosii cu spini

| Alexa20022000 a răspuns:

Trandafiri(rosii)

| tororoki a răspuns:

Nu as creste flori la plural, as creste o singura floare, o floare care sa ii arate cat de frumoasa este, cat de speciala si cat de minata este. As lua acea floare si as inchina-o ei in sperat ca se va apropia de cea ce inseamna ea pentru mine.

| Mineツ a răspuns:

Preferatele persoanei iubite! big grin

| vladutzaM a răspuns:

Trandafiri rosii, sunt florile dragostei si preferatele lui...

| Anuta2012 a răspuns:

Trandafiri

| mariusice a răspuns:

Intr-o gradina as pune rosii, glumesc, de toate tipurile care se poate

| MandyMaya a răspuns:

La cramioare- suave, delicate, pure, la fel ca dragostea

| MariaHorran a răspuns:

Trandafir

| andreeaAndreeaB a răspuns:

Trantafiri rosii pentru ca simbolizeasa " focul iubirii".

| Adyna92 a răspuns:

Trandafiri albi

| JustLiv a răspuns:

Trandafiri.

| anca_5063 a răspuns:

Trandafiri pentru ca acestia reprezinta romantisul si dragostea, ceea ce este nevoie si intr-o relatie ca ea sa nu moara niciodata

| uAme a răspuns:

Zambile si trandafiri.

| GreenBug a răspuns:

Lacramioara :3

| Andraandra_8595 a răspuns:

Trandafiri albi

| loveandkiss a răspuns:

As creste narcise albe pentru ca sunt atat de gingase si miros fantastic...:-)

| jorjet68 a răspuns:

Flori de colt, colt fiind porecla sotului

| IuĿii a răspuns:

De toatehappy

| XNX a răspuns:

Trandafir si orhidee.