Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce tip de flori ai creste special pentru jumatatea ta intr-o gradina?

340 răspunsuri:
| Adryydream a răspuns:

Lalele happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu-ma-uita.

| sergiu51 a răspuns:

Trandafiri rosii desigur.

| Laurica200 a răspuns:

Trandafiri happy

| raduradu2014 a răspuns:

Trandafirul

| BlackAngel33 a răspuns:

Trandafiri albi, pentru ca ei sunt dovada puritatii relatiei noastre.

| Elly94sweet a răspuns:

Trandafiri...sunt si frumosi, dar au si spini

| Maria_Ana_1993_aErm a răspuns:

As alege sa plantez lalele. Sunt atat de gingase si de firave ca ar descrie perfect temperamentul partenerului meu care este zodia fecioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege un copac de liliac sau flori de cires happy

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Coada șoricelului

| Anna1902 a răspuns:

Trandafiri albastriwinking

| Vi003 a răspuns:

Magnolia si lacramioare... sper ca din lumea ingerilor le va aprecia...

| Suleyman a răspuns:

Lalele si trandafiri le as pune in pamant.

| darrio2007 a răspuns:

Cele care ii plac ei.

| neutrino a răspuns:

Trandafirul nu poate fi egalat!

| MaRRRia14 a răspuns:

Trandafiri

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Trandafiri şi narcise.
Pe curând!

| Felys a răspuns:

Garofite japoneze, sunt si foarte frumoase si au si un miros incantator

| OnuOnulică a răspuns:

Trandafiri.

| CristiDumi a răspuns:

Bujori big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
"Floarea de ciocolata".
Este o floare destul de rara.
Este o floare originara din Mexic. Florile sunt de un maro foarte inchis Cum sugereaza si numele, floarea de ciocolata emite vara un parfum delicios de vanilie (gasite de asemenea in boabele de vanilie, boabele de cafea si in cele de cacao).
Si imi mai place iar o alta floare, care e la fel de rara, este vorba despre "Papucul Doamnei galben si mov".
O orhidee salbatica foarte rara, gasita in Europa.
Floarea are ramificatii de la mov inchis pana la caramiziu, iar forma florii e sub forma de „papuci sau mocasini" si e de culoare galben deschis.
O zi frumoasa!

| BlackEyedGirl a răspuns:

As creste trandafiri rosii, deoarece semnifica dragostea adevarata pe care i-o port.

| negAt1we a răspuns:

Trandafiri de culoare roz si rosii inchisi, posibil si orage.

| Alina_Voicu_1991 a răspuns:

Margaritar

| liiaa a răspuns:

Trandafiri. :3

| PŞtefaniaP a răspuns:

Trandafiri :3

| Giorgianaa15 a răspuns:

Trandafiri albi

| CataLina0212 a răspuns:

Trandafiri

| faramatania a răspuns:

Flori de piatră,"un mélange des couleurs".

| Denisa_Bebelusha_1995 a răspuns:

Trandafiri rosii