Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| DorinAlexandrescu a răspuns:

Duo la un danshappy

| gingergirl1 a răspuns:

La Parisss laughing love struck
Sau in frumosul nostru parc Cismigiu sau Herestrau, sau de ce nu, Tineretului? puppy dog eyes

| Draghici_Marius_1987 a răspuns:

Pe o insula

| Serban_Denisa_1998 a răspuns:

Eu cu jumatatea mea as face o plimbare romantica pe malul mari, uitandu-ne la luna, stele, intr-un cort doar al nostru.

| Rux_4388 a răspuns:

Pe marginea unui lac, la lunima lunii.

| senstein a răspuns:

Satul de Vacanta din Mamaia

| CristinaCtC a răspuns:

Pe stradute pustii din Italia.

| doinitsaandronic a răspuns:

Pe la Castelul lui Dracula!

| Ale25x a răspuns:

La pescuit pe dunare.

| lullaby23 a răspuns:

In Brasov.

| IFAA a răspuns:

La Parishappy

| Dulchycha a răspuns:

Langa o cascada in care apa pare ca se zdrumica peste pietre licurind si sar in bulgari fluizi peste care luna zace.

| scorpiaX a răspuns:

Pe langa un lac, la apusul soarelui, in timpul verii. atunci cand apa este ca, cristalul.

| Maioru a răspuns:

Pe litoralul Marii Negre

| StefanMV a răspuns:

Pe marginea unui lac si ar fi mult mai romantic daca ar incepe sa ninga cu fulgi mari, sa fie luna plina si sa nu bata vantul deloc.

| Catalin-Ovidiu_Scutariu_1974 a răspuns:

Pe malul marii, cand apune soarele.

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

O plimbare romantică cu trăsura ar fi frumoasă în dimineaţa rece a unei primăveri care te face să te apropii căt mai mult de persoana iubită, într-o livadă plină de pomi fructiferi, toţi înfloriţi, cu sunetul relaxant al păsărelelor, iarba înverzită şi lacul din apropiere plin de lebede, iar tu şoptindu-i la ureche cât de mult o iubeşti! :*

| dikaaa a răspuns:

Pe langa un lac romantic, plin cu petale de trandafiri

| Elly94sweet a răspuns:

Undeva unde e soare, pace si liniste, pe un drum unde in stanga si dreapta ar fi plantate toate florile de pe glob.

| papushikoo a răspuns:

în Italia...

| kruella1984 a răspuns:

Printr-un crang, care sa na aduca aminte de vremurile de altadata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Bruges (Belgia)este un oras de basm. Cu strazi pietruite si casute ciudate, atmosfera este una foarte romantica. Aici, as opta pentru o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai.
O seara placuta!

| AlinaEremiaLove a răspuns:

Prin oras

| Goea_Marian_1975 a răspuns:

Sa fie la apus, intr-un parc cu flori si in dreapta sa fie un lac cu lebede

| grigalex a răspuns:

Pe malul marii, da sa fie cai albi!

| Ionela_Dimofti_1997 a răspuns:

Pai eu cu prietenul meu, as face o plimbare romantica intr-o trasura, pe un drum foarte lung, care sa se alature pe de-o parte si de alta un camp cu foarte multe flori.

| Rubyrubyy a răspuns:

Intr-o un parc frumos sau la o gradina zoologica.

| Madalina21818 a răspuns:

Pe un loc linistit si pustiu unde va fi o priveliste minunata

| CioCoOo a răspuns:

Oriunde,atata timp cat suntem impreuna, restul numai conteaza happy

| dewza a răspuns:

Prin gradinile uniu palat sau castel deoarece sunt cele mai frumoase, pline de flori viu colorate