| babyaleyna_1834 a întrebat:

1.Cum sa distrug o relatie dintre fostul meu iubit si o fata.
2.Cum pot sa il fac gelos pe fostul meu iubit.
3.Cum sa aflu daca ma place un baiat.
4.Cum e o relatie adevarata.

Răspuns Câştigător
| Angi_8815 a răspuns:

Sunt in aceiasi situatie ca tine!
Iti raspun doar la primele 2 ca mi se par mai importante blushing!
Ca sa ii distrugi realatia devil.:Te bagi in seama cu el si zici chestii de gen"sper sa nu se supere iubita ta ca vorbim sau il faci sa isi aduca aminte de tot ce a fost frumos inti voi 2! Si iti zic ca o sa se desparta de aia pentru ca o sa i se face dor de tine si de tot ce a fost frumos :X!
Si ca sa il faci gelos il intrebi ce parere are despre un baiat si ca ai vrea sa stai cu el dar nu sti ce sa faci si etc.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu întrebarea nr. 4 ţi-ai explicat singură de ce gândeşti atât de îngust.
Tocmai pentru că nu ştii ce-i aia relaţie adevărată, fostul tău te-a părăsit. Tot pentru că nu ştii ce-i aia relaţie adevărată, ai senzaţia de satisfacţie chiar şi numai la gândul că ai putea să o distrugi pe-a altuia.
Ţi-am spus "de ce" îţi pui aceste întrebări.
Nu o să-ţi spun cum să distrugi fericirea altuia căci dintre un mascul (fie el şi unul oribil de cretin) şi o frustrată ca tine, prefer masculul la orice oră.
Totală lipsă de respect pentru tine.

| cOnTexT a răspuns:

Sincer, eu zic sa treci mai departe, deci treci peste primele 2 intrebarii happy! sa nu fim ridicoli
3. Simplu, daca iti zambeste, si face glume, vorbeste mult cu tine, se pierde in cuvinte ...etc
4. adica te referi la dragoste? e cel mai frumos lucru din viata asta ridicolatongue

| Debb a răspuns:

1. Date la el.
2. Date la altul.
3. Date la el si vezi daca te accepta.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Iti raspund numai la primele 2 :
-daca incerci sa distrugi relatia lor si afla ca ai fost tu de vina e mai grav
-Cum il faci gelos? pai odata ce el are alta prietena cum il mai faci gelos? Inseamna ca nu il mai interesezi.
Sfatul meu : Treci mai departe!

| dorutza_9395 a răspuns:

1. Faci in asa fel incat sa para cu unul dintre ei il inseala pe celalalt sau introduci pe altcineva in schema sa bage "vrajeli".
2. Daca tine la prietena lui, nu prea ai cum, desi s-ar putea sa-l oftici putin. Fa in asa fel incat sa te vada cu un alt tipwinking.
3.Glumeste cu el, daca iti accepta glumele si le incurajeaza inseamna ca-i in mainile talewinking.
4.Relatia adevarat este aia in care exista:respect, iubire si incredere mai presus decat orice astea sunt cele mai importantewinking.

| Gizăz a răspuns:

Ești ordinară!

| pacalici a răspuns:

Oricum esti moarta dupa el si n-ai cum

| doriiy a răspuns:

1. poti sa-i inscenezi o intalnire cu o fata thinking iar tu sa apari cu prietena lui actuala in locu` stabilit.
2. iti faci un prieten, i`l prezinti, si vb cu fostul` despre actualu`. sau chiar daca nu iti place ce`i place lui. implicate in toate activitatile lui. :d
3. ori pui pe al`cineva sa intrebe pentru tine, ori vezi daca da semne, gen. te baga in seama mereu cand te vede. vb cu tine mult despre orice. etc
4. n`am avut nici una p`an acu big grinlaughing

| alexutza7791 a răspuns:

Sa il faci gelos iti zic saruta alt baiat de fata cu el