| alex200567 a întrebat:

Acum 4 zile am luat pastila escapelle și am avut simptome: oboseala, dureri de cap și o mica scurgere de sânge după doua zile, sa îmi fac semne de întrebare sau funcționează asa cum trebuie?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta sunt unele din efectele secundare serioase pe care corpul tau le are dupa ce ai luat acea bomba hormonala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomandat ar fi să întrebi un farmacist sau doctor ginecolog, care cu siguranță te va îndruma mai bine.

| FindMyName a răspuns:

Pastila aia e o bombă hormonala, toate pastilele de a doua zi sunt ceva înfricoșător, nu sunt bune, îți schimbă corpul radical.