| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Acum o luna, am fost cu prietenele la niste baietii.Si ce credeti, era baiatu' de care imi place enorm. Vb el cu alt baiat si ii spunea ca vrea sa-mi spuna "te iubesc".{Parka}. Cand a auzit varsta mea, cred ca numai simtea nimic. El e major iar eu minora.Inainte mereu ma privea atent, se uita la corpul meu, imi zambea acum pe mess imi spune numai ce fac.
Acum o saptamana i; am zis ca is urata si face el ca nu sunt. El e baiatu' pe care il iubesc enorm mai mult decat viata [il ub in secret], de un an.Cand ma intalnesc cu el ma uit la el.Si imi vne sa plang.Am mai vb cu el si l'am intrebat daca are prietena si el face nu ca din seara asta v'a avea una.CA SA VEZI! Am inceput sa sufar enorm, 2 zile inchisa in casa si plangand si fara mancare.Am tipat prin casa "Dc am eu ghinion mereu?". Mama stie de el dar a zis sa numai fiu o prostuta ca sunt atatia baietii. URASC cand spune asta, eu il iubesc pe el.Sunt distrusa.Numai prietenele mele stiu de el.Si nu-mi spuneti ca sa'i spun ca'mi place de el pentru ca nu am deloc curajul si nici nu-l voi avea.Este totu' pentru mine.Pe el il doare in fund de mine, serios!
Daca m'ar placea cum s'ar comporta?
Aaa si am uitat sa mentionez ca, cand eram la o fata am inceput sa ne apropiem ff mult si sa ne sarutam dar intrase peste noi prietena mea.Si de'atunci nu mai stam impreuna.Imi cumpara akadele, gumitsa, inghetsatalaughingAcuma nici "Salut" numi spune.Ma face "pitica" laughing, mai demult ne jucasem de'a mama si de'a tata si a fost de'acord.
Voi ce ziceti?
Daca m'ar place cum s'ar comporta?

4 răspunsuri:
| Heath a răspuns:

Deci, esti doar o fetita, inca nu stii ce inseamna dragostea adevarata. Sper sa nu aud maine dimineata "fetita din bla bla, s-a taiat bla bla, iubire adevarata bla bla...". Avand in vedere ca el este major, obiectivul lui principal este SEXUL. Deci iti sugerez sa-l uiti, pentru ca te va face sa suferi mai mult decat iti poti imagina.

Uneori, baietii mai mici sunt mai maturi happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, mai sunt multi baieti pe lumea asta! lasa'l in pace happy nu e singurul baiat frumos! poate cand o sa va casatoritzi o sa vezi tu alt baiat mai frumos si o sa-ti para rau ca l'ai ales pe asta. orkm...ar trebui sa se comporte cum ai zis tu ca se comporta inainte sa-ti afle varsta: prietenos, atent la tine, dragastos etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietilor nu le plac fetele care nu am incredere in ele... fi mai increztoare in u in primul rand si de unde sti ca in seara aceea cad tia sis " ca in seara asta voi avea" nu s-a referit la tine... dar el se cunoste acu prietena aia care a intrat peste voi cand va sarutati?

| AlyNa_6682 a răspuns:

Sincera sa fiu ar trebui sa uiti d el ca mai sunt baieti care valoreaza mai mult si daca pentru el conteaza asa mult varsta inseamna ca nu te merita crede-ma...