| Anestezya a întrebat:

Adevarat ca dupa ce faci sex cu un baiat el isi pierde interesul fata de tine?

12 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Nu nu este adevarat

| Jαne a răspuns:

Da, dar isi mai pierde si sperma!

| puishor69 a răspuns:

Da este adevarat.
intreab-o pe mama ta de mine.

| Dani04 a răspuns:

Depinde de baiat. Daca vrea doar sex de la fata respectiva, iti dai seama ca isi pierde interesul. Daca o iubeste, sta langa ea.

| tabittha a răspuns:

In general cam asa este. Ideal ar fi ca fata sa nu cedeze asa usor, astfel el nu-soi pierde interesul si poate ajunge sa o cunoasca mai bine si apoi poate sa o si iubeasca.

| redtulip a răspuns:

Depinde de relatia dintre cei doi. Daca cei doi se iubesc atunci relatia lor va merge mai departe dar daca doar a fost o aventura atunci probabilitatea este foarte mica.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca esti foarte buna la pat si stii sa-l satisfaci iti garantez eu ca nu isi va pierde niciodata interesulwinking Trebuie sa fii inventiva, la fiecare partida incearca pozitii noi, saruta-i zonele erogene, fa-l sa te doreasca mai mult in loc sa isi piarda interesul big grin De tine depinde sa ii mentii interesul pentru tine tongue

| Merry24 a răspuns:

Cam da, dar acum depinde de barbati.eu dupa c am facut sex cu un baiat si acum suntem impreuna de 4 ani,recunosc ca mi-a fost frica sa nu ma lase asa ca i-am zis daca ai ganduri neserioase pleaca si uita-ma, considera ca a fost o aventuri si gata, dar el a ales sa fie cu mine.Mare grija la barbati

| anka89 a răspuns:

Daca te-a vrut doar pentru sex sigur ca da, dar daca te iubeste o sa continuatiwinking.si daca e asa profita si tu de el sa iti faca sex ca la carte macar sa te simti bine.si oricum nu ai vrea doar o singura data sex el si dupa aia nimic? dar sa nu faci asta in fiecare zi!big grin

| lorocika a răspuns:

Eu cred ca daca se iubesc.sexul face viata de cuplu mai palpitanta, dupa asta nu mai ai cum sa iti fie rusine de el sau ceva de genu.pe mine si pe iubitul meu mai tare ne-a unit asta...si cred ca asta e si cauza ca imi trimite in fiecare zi declaratii de dragoste.depinde de voi totul, daca esti sigura ca te iubeste.dc sa mai astepti?

| Alexakos a răspuns:

Numa idiotii care nu or decat sex. aia da. ca cine te vrea nu o sa isi pearda interesul. numa daca nu esti una gen mama lu gogoasa laughing)) de violeaza si pe cel mia periculos infractor. stai linistita. daca te iubeste nu. daca e pentru sex si numa, da.

| Zenithf a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Uneori nu-si pierd interesul decat atunci cand costurile depasesc valoare investitiei, adica daca tipa este interesata mai mult de portofelul baiatului decat de inima lui, dar sunt destule si cazurile in care tipul este interesat doar de escaladari, si varfurile odata cucerite nu mai prezinta interes pentru el. Tipii astia is mai ciudati, ca dupa ce au urcat pe n munti se aseaza undeva pe un damb sau pe faleza la mare, nu le mai place la munte. laughing