| Alekse a întrebat:

Este bine ca fata, sa te arunci in bratele altui baiat ca sa iti recastigi dragostea testand "gelozia" partenerului? Sau cum ar trebui sa reactionezi daca acesta isi pierde interesul pentru tine?

Răspuns Câştigător
| pinky2505 a răspuns:

Nu cred ca e cea mai buna ideea sa il faci gelos aruncandu-te in bratele altuia. actualul tau prieten ar putea iterpreta gresit si ar putea crede ca nu il mai placi. exista anumte perioade cand el pare dezinteresat dar nu este deloc asa. daca intr-adevar si-a pierdut interesul pentru tine degeaba il faci gelos fiindca lui nu ii mai pasa...
incearca sa vezi daca chiar si-a pierdut interesul sau daca e o faza trecatoare.
:-)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu testatul este cea mai mare prostie, scuza-ma ca spun lucrul asta dar este purul adevar, arunca-te in bratele altui baiat si ai sa ramai solo, Si-a pierdut interesul pentru tine sau ce, de cat timp sunteti impreuna?

| Alekse explică (pentru anonim_4396):

6 luni

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alekse):

Care e faza, de ce doresti sa faci greseala asta? Nu mai se compoarta cu tine ca si inainte, trebuie sa fie un motiv care sa te puna sa faci acea marsavie

Răspuns utilizator avertizat
| anonim12999999999922222222 a răspuns:

Pai daca chiar te iubeste nu ar trebui sa fie gelos