| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este cum sa faci un baiat mai interesat de tine... poate ca e putin sau poate ca nu e deloc.dar vreau sa stiu cum ii trezesti interesul mai mult si cum se manfiesteaza?batting eyelashes Mersii :*

Răspuns Câştigător
| PedoFrog a răspuns:

Important e să vezi dacă ai vreo șansă cu el. Dacă nu ești tipul lui de fată atunci nu vei avea nici-o șansă.
Încearcă să îl prinzi într-o conversație relativ interesantă prin care să îi aflii mai multe despre el. Dacă aveți lucruri în comun, atunci e în regulă.
Apoi încearcă să îi atragi atenția prin lucruri care îi plac/de care este interesat.

1 răspuns:
| gmbod1 a răspuns:

Pai te imbraci frumos, nu te comporti ca o nebuna, ii zici buna si ce faci mereu, si daca vorbesti cu el pe mess si te intreaba daca il placi (si tu il placi) spune-i adevarul nu minti si o sa fie foarte bine... a da si axeaza-te pe un baiat nu pe vreo 10laughing