| 教皇 a întrebat:

Agreati tradarea si minciuna in cuplu? Eu nu, daca gresesc spuneti-mi de ce.

Merci mult.

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca agreaza cineva minciuna intr-o relatie, desi, uneori, la cat de batuti in cap/indragostiti suntem, trecem cu vederea astfel de lucruri iertand!

| Floreenofficial a răspuns:

Nu, nici vorba! sunt cele mai urate lucruri intr-o relatzie. x(

| Cătălina a răspuns:

Evident ca Nu.

| Damian a răspuns:

De 3 ori pana acum si a 4-a i-am dat cu flit

| lovenotsex a răspuns:

Ai dreptate.Cu aceste 2 lucruri si neincrederea nu se poate construi o relatie serioasa.Baza unei relatii se face prin sinceritate, incredere si fidelitate. Vorba lui LoreLore nimeni care ar vrea o relatie serioasa si dispus sa ofere aceste lucruri nu i-ar conveni ce ai zis tu acolo. Dar fiecare isi face viata dupa bunul plac:ciar traind numai in minciuna si infidelitate...

| Maya_9911 a răspuns:

Nu cred ca exista cineva care sa agreeze treaba asta.Nu,nu gresesti pentru ca asta inseamna si respecul pe care il impui si ca nu lasi pe nimeni sa te minta sau sa te tradeze, si daca a facut'o ii explici situatia si la revedere.Foarte bine, asa ar trebui sa fie toti, desi mai sunt si mici exceptii care tolreaza tradarea si minciuna numai pentru a nu se despartii de respectivul/respectiva, pentru a'l/a'o tine legat/legata.Procedezi foarte bine, ma bucur!:*. Baftakiss.

| Bianca_2742 a răspuns:

Logik ca nu gresesti spune-mi si mie cine accepta tradarea si minciuna poate numai masochistii nu stiu.

| 教皇 explică:

Toti aveti dreptate, dar de ce persoanele la care tinem enorm ajung sa ne tradeze? Si mai au tupeu sa ne spuna ca ne iubesc mult:-((

| robertino87 a răspuns:

Nu gresesti!
Eu am fost tradat si mintit in relatia care s-a terminat de 1 saptamana.
URASC treaba asta.

buna intrebarea