| Alexa_3198 a întrebat:

Ai fost dezamăgit/ă vreodată în dragoste?sad

17 răspunsuri:
| ByaKid a răspuns:

Nu doar o data.Toate persoanele dragi ne ranesc fie ca vor fie ca nu.

| Ariana001 a răspuns:

Din pacate da;(

| Lexycesium a răspuns:

Toti am fost! Cine spune ca nu, e ipocrit/ă!

Răspuns utilizator avertizat
| NoName245 a răspuns:

Eu am fost,dar trec foarte repede cu vederea, adica daca am vazut ca nu merge, l-am dat dracu nu stau sa ma milogescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am constatat ca noptile in care udam pernele au fost doar din orgoliu, doar orgoliu meu era ranit. Si da am fost dezamagita in dragoste de cei care nu aveau incredere in mine, chestie de orgoliu. Dar ce s-a intamplat?

| 666_7474 a răspuns:

Pentru asta iubim. Odata ce ne indragostim de cineva, sau e doar un sentiment de atractie fizica, ar trebui sa ne avertizeze o alarma interioara ca la un moment dat vom fi dezamagiti. Ca sa nu crezi ca sunt o ipocrita, iti raspund la intrebare. Da, am fost dezamagita atat in dragoste cat si in ceea ce priveste relatiile cu prietenii sau alte persoane dragi! Sper sa ocolesti cat de mult aceste lucruri, numai bine! happy

| Crisstina a răspuns:

Cine nu a fost?!

| Barbiiie95 a răspuns:

Din pacate toti trecem prin asta.
Ai vrea sa ne spui ce ai patit?

| HoldMyHand a răspuns:

Desigur,mereu se va intampla asta, din iubire iese si tristete.Eu unul,cand am asteptat sa vina iubirea n-a venit,cand a venit, n-am stiut cum sa-i arat ca o iubesc, si probabil am pierdut-o.

| Claudiia a răspuns:

Oricine a fost.am avut doua relatii pana acum, dar in ultima am fost cea mai dezamagita. oricum trecem pestetongue

| pttine a răspuns:

Nu s-a nascut om sa nu fie dezamagit macar oadat in viata...este un lucru inevitabil...

| EuPeTineTeIubesc a răspuns:

Numai o data!laughing, de prea multe ori dar n-are rost sa numar.:d

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Uh! Si de cate ori.
Acum, baiatul care s-a despartzit de mine isi mai bate si joc de mine si ma injura...

| Elysssa a răspuns:

De foarte multe ori...Si doare, dar asta este, mergem mai departe.Se pare ca si tu ai fost dezamagita,dar linisteste-te,o sa treci peste, nu o sa suferi la nesfarsit, imi pare rau pentru tine.Gandeste-te ca nu esti singura, care trece prin asta!

| Mihai2892 a răspuns:

Da,extrem de mult si am defectul de a pune la suflet si sufar ca un caine...straight face

| DamonSalvatore_9573 a răspuns:

Da am fost.