Întrebare recomandată | Oana92 a întrebat:

Ai probleme in dragoste? Vrei sa primesti o perspectiva feminina asupra situatiei cu care te confrunti? Pentru urmatoarele doua saptamani poti sa ma suni la 0733 203 256. Hai sa stam de vorba happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

happy
Iti doresc tot curajul din lume si nervii cei mai tari!
Si-ti promit sa te sun, nu pentru vreun sfat, ci pentru reala placere sa te cunosc macar telefonic si sa-ti multumesc pentru tot ceea ce faci aici!
happy

140 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pricepi si la instalatii sanitare? Imi tot inund vecinii de cateva zile, am indepartat capacul de sub chiuveta sa arunc o privire pe coloana blocului, in speranta ca voi realiza ce se intampla. Si am gasit jumatate de teava, indreptata in sus, prin care curge apa. Si nu inteleg, a disparut cealalta jumatate de teava sau a aparut o jumatate noua, din senin?

Intrebarea mea este, tu chiar vrei sa ajuti sau ai nevoie de ajutor si asta e felul tau de a pune problema? Bine, recunosc, e o metoda buna prin care le poti poti combina pe amandoua.

| Vektor a răspuns:

E numar cu suprataxa? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi trimiti pe mesaje o fotocopie dupa licenta de psiholog, al tau sunt de dimineata pana seara. E, bine? La cate esecuri sentimentale in relatii nici eu numai stiu cum s-o dau sa fie bine cu femeile.

| Oana92 explică (pentru anonim_4396):

Chiar vreau sa ajutwinking

Dar din nefericire tevile nu sunt specialitatea mea laughing

| Oana92 explică (pentru anonim_4396):

Nu raspund in calitate de psihologwinking Raspund in calitate de user TPU, la fel cum o fac si pe site happy

| TPU.ro a răspuns (pentru Vektor):

Nope. E un numar obisnuit. Uite aici care-i treaba: http://www.tpu.ro/blog/?p=4693

Alexandra - TPU

| Oana92 explică (pentru Vektor):

In niciun caz! E un numar normal! Si costurile sunt normalewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Nu aveam de gand sa ies week-end-ul asta. Acum nu numai ca trebuie sa ies, trebuie sa gasesc o fata, sa incep o relatie cu ea si sa apoi sa ne certam ca sa pot apela linia inimilor frante!

As fi preferat sa te pricepi la instalatii sanitare... Nu promit nimic, sa vad cum ma descurc.

| Oana92 explică (pentru anonim_4396):

laughing pot sa iti spun si ce flori sa ii cumperi. Asta in caz ca nu isi iese etapa cu cearta. Sau in caz ca iti iese prea bine si iti pare rauwinking

Pana la urmatorul anunt de genul asta am sa invat si ceva despre tevi si fire si reactii fizice big grin Promit!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Se pare ca userii nu prea viziteza blogul (nici eu)laughing

| Oana92 explică (pentru Fatamuntilor):

big grin Sa speram ca o vor face de acum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai si glob de cristal, carti de tarot, ceva?
Am niste probleme prin dragoste si vreau sa le pun la punct dupa bunul meu plac.Adica sa ma ajuti sa-mi influentez persoanele din jurul meu.
Iti dau un cocos negru daca ma ajuti. Ultima la care am fost, pe langa cocos mi-a cerut si material de bumbac.Tu ce mai ceri?
Daca sun cu taxa inversa, te superi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ce? Un nou format TPU dar telefonic?
Daca baga faza asta de ce nu ne pune la dispozitie: medici, veterinari, profesori de etc, psihiatri, psihologi...

| Oana92 explică (pentru anonim_4396):

Treaba asta e pe bune. Partea cu amuzamentul e la alta rubricawinking

| Oana92 explică (pentru anonim_4396):

Nu iti pot raspunde la aceasta intrebare.

Ce stiu e ca un psihiatru sau un psiholog nu isi vor face meseria la telefonwinking

| Marily1997 a răspuns (pentru Oana92):

| AlexanderAdrian a răspuns:

Mi se pare absurd sa sun un necunoscut/necunoscuta sa vorbesc pe banii mei de telefon cu cineva absolut neavizat care in cel mai bun caz imi poate da niste sfaturi subiective la experientele lui/ei anterioare.

| Exilee a răspuns:

Tu esti constienta de faptul ca un numar imens de no-liferi /obsedati sexual vizualizeaza chiar si in aceasta clipa intrebarea ta si ca pot lua legatura cu tine, nu? happy

| RAY a răspuns:

O conversatie ce ar rezolva? pe bune e ca daca miai spune ca am un milion de euro in cont dar in realitate n-am nimic, pentru ca sa ne scimbam ceea ce gandim trebuie sa experimentam acel lucru, si discutile ajuta dar trebuie practica, da poate te sun cu nr de privat desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Am un feeling legat de toata treaba asta gen: call center dr love si testeaza piata sa vada disponibilitatea TPU-istilor.
Ce-i drept e funky ideea, dar asa cum ai zis numai de sfaturi subiective nu am avea nevoie.

| Oana92 explică (pentru anonim_4396):

Sfaturile sunt mereu subiective. Indiferent ca le primesti direct pe site sau la telefonwinking

| Oana92 explică:

Numerele pentru senzatii fierbinti incep cu 89 89.winking

| DeeaMarry a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Practic, asta se intampla si aici pe site.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru DeeaMarry):

E adevarat cu o mica mare diferenta. Pe site nu platesc apelurile telefonice.

| Charger007 a răspuns:

Ce retea utilizezi? si daca numarul tau de telefon taxeaza sau e numar cu minute in convorbiri obisnuite, cu toata lumea? Multumesc, seara faina.

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Asa poate isi gasesti si tu dragostea

| Oana92 explică (pentru RAY):

laughing in mod cert asa m-am hotarat sa o caut!

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Uite eu incep sa te bazai daca imi ghicesti numarul ma insor cu tine

| Oana92 explică (pentru Charger007):

Numarul este un numar obisnuit de Vodafone. Nu exista suprataxe sau chestii de genul asta. Tariful este cel aplicat pentru orice alt numar de Vodafone happy

| Oana92 explică (pentru RAY):

Am sa tin cont de asta cand o sa vreau sa ma maritwinking