| Negrescu_Ramona_1983 a întrebat:

Ai putea sa te masturbezi fara sa bagi degetele in vagin?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti virgina, nu este indicat sa te masturbezi bagand obiecte in vagin, ci doar clitoridian.

| Kerre a răspuns:

Desigur ca poti sa o faci.

| SkandallKamataru a răspuns:

Da, iti bagi facaletul

| ShamelessQboy a răspuns:

Multe fete ajung la orgasm, doar masandu-si clitorisul si eventual sânii, dar bineinteles ca de fapt creierul este cel mai important organ sexual, lol gandeste-te la acea fantezie ă ta care te excita cel mai mult.
Succes!

| KorePandorica a răspuns:

După cum spune și definiția : La om, clitorisul este cea mai sensibilă parte erogenă (susceptibilă de a produce excitații sexuale) a femeii, precum și cauza principală a plăcerii sexuale feminine. Capabilă de a produce excitare sexuală, erecție clitoridiană și or-gasm la stimularea sexuală. Deci da, poți. Have fun

| IvonneBk a răspuns:

Desigur. Ai auzit de clitoris?