| Frank51 a întrebat:

Ai putea trai cu o persoana ok din toate punctele de vedere, dar care are o problema si nu poate face sex niciodata? Ramane oral si handjob, si clar no kids.

16 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Da

| RAY a răspuns:

Dar de ce sa nu poate ca sunt curios, numai are vagin sau ce ramane fundul ei, daca nu ar vrea si vrea sa ramana virgina sa caute alti fraieri, NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Plato a răspuns:

Nu, nu pot accepta ideea de fara copii. Nu are sens viata fara copii.

| MPersephone a răspuns:

Poti adopta copii in cel mai rau caz. Hai sa fim mai pozitivi.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu aș vrea să am copii, așa că yes of horse ăăă corse. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Aşa ziceam şi eu la vârsta ta. (vorbesc de parcă au trecut vreo 50 de ani de atunci) laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt destul de dezordonată și leneșă și nu cred că o să mă schimb. laughing

| Sofer a răspuns:

Dar are vaginul cusut de nu poate face sex? Dar merge si oralul si handjob. Daca o jucam asa. laughing)

| Frank51 explică (pentru RAY):

Fac un studiu despre parerea userilor despre relatii si iubire. In cazul de fata am vrut sa vad daca poti sacrifica poftele sexuale adanci, si eventual copiii, pentru un partener care merita.

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Cu ce ramanem dupa moartea noastra daca nu cu copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ee nu.winking

| Frank51 explică (pentru Plato):

Este vorba de partenerul ideal, care merita timpul pierdut. Cazurile de genul sunt destul de multe, si din pacate noi alegem partenerul cu care avem o viata toxica, doar pentru a fi satisfacuti sexual si moral. Nu cred ca este normal.

| Plato a răspuns (pentru Frank51):

Ce nu este normal prietene? Stii ce inseamna "ideal"? Daca are minusuri, NU mai e ideal.

| christine99 a răspuns:

Daca ai orgasm si asa e ok.