| Anndreass a întrebat:

Ajutor TPU! pentru expertii in cs straight face am vrut sa-mi bag cod pe cs nu stiu cea fost in capu meucrying si mi-a zis ca casal activez trebuie sa micsorez rezolutia la jock in cs. de la optiuni adica. si am facut acest lucru dar acum numai pot sa fac din nou pagina marecrying stiu ca se da din optiuni. dar mie numai imi apare optiunile ajutorrr!crying (cine ma ajuta ia funda si vot! )|scs categoria

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Să mor de am înteles ceva straight face reinstalează cs-ul dar înainte du-te în folderul unde ai instalat counter-strike, intri în cstrike, după stergi config.cfg si userconfig.cfg şi intri în joc după dai totul din nou pe default... dacă nu a mers sau nu întelegi ce spun eu atunci şterge cs-ul şi reinstaleazăl.