| blue-star a întrebat:

Albastrii/caprui/verzi?
Voi de care ochii v-ati indragosti?

Răspuns Câştigător
| cryss_6160 a răspuns:

Albastri imi plac cel mai mult dar m-am indragostit de niste ochi caprui big grin

83 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cine-i poarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii albastri sunt foarte patrunzatori :X dar si cei caprui sunt frumosi, insa eu m-am indragostit de cineva cu ochii albastri :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albstrii :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui pentru ca asa ii are baiatul de care m-am indragostit!

| aLaLa a răspuns:

Caprui :X, dar eu am ochii albastri happy

| Gabrielle16 a răspuns:

Caprui hee hee

| Nowingsangel a răspuns:

Caprui. x

| Ann95 a răspuns:

Albastrii :X:X:X (ai mei sunt verzi)

| Miki_2654 a răspuns:

Albastrii la un baiat brunet :X :X

desi prietenul meu are ochii caprui, dar are niste gene lungi si dese...asta m-a atras la el :X

| Gotenks a răspuns:

Caprui.

| csaryus a răspuns:

Nu conteaza.

| Meeeeee a răspuns:

Caprui

| Delicioasademine a răspuns:

Verzi si caprui; x

| andrada_8531 a răspuns:

Verzi

| sweetioana a răspuns:

Caprui

| MissPink a răspuns:

Albastri:X

| reablonda a răspuns:

Io din fericire sunt in al noua-lea cer pentru ca stau cu un baiat de 1 an si 2 luni si suntem foarte fericiti impreuna, el are ochii verzi iar eu albastrii, bine adevarul e ca eu nu-l plac pentru ochii lui ca nu e singurul care ii are verzi, m-a impresionat sufletul lui deschis si cald. E un tip foarte romantic si sensibil iar eu de asta m-am indragostiti de el, e un skump.si nu cred ca ochii unei persoane conteaza in mod expres, chiar daca se zice ca ochii sunt oglinda sufletului. uneori te indragostesti doar de ochii unei persoane pentru ca altceva nu mai gasesti la el. pup

| Ana_4405 a răspuns:

Negrii

| UserC a răspuns:

Caprui... chiar daca eu ii am albastrii schimbat-ori(in verde)

| zozolina_6662 a răspuns:

Acelasi lucru doream sa zic si eu laughing. (idem crystina)

| Julya_5164 a răspuns:

Verzi