| gabystar a întrebat:

Ochii albastrii, verzi, caprui sau >negri: va place?

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ochi albaştri sau negri.Atunci când este vorba de atracţie fizică.
Când este vorba de o relaţie serioasă mă interesează caracterul, nu culoarea ochilor.

pa, pa.

| fluturas a răspuns:

Caprui si negri

| baru a răspuns:

Salut Privirea conteaza. Culoarea ochilor mai putin. Dar privirea sa fie patrunzatoare, iar daca are ochii, verzi, este nebunie. Pa

| Rukhsandra a răspuns:

Verzi

| clauss a răspuns:

Primul loc, caprui,
2 verzi,
3 negri,
4 albastri

| AnTiBioTic a răspuns:

Eu ador ochii caprui...asa ca ai mei"ochii caprui fura inima oricui :X:X:tongue

| meryy a răspuns:

Daca privirea este patrunzatoare, un fior sa simti atunci cand te priveste, in privinta ochilor verzii si capruii sunt innebunitori

| evelynne a răspuns:

Negribatting eyelashes

| DeniSaa_4559 a răspuns:

Eu una adOr ochii caprui si albastriilove struck