| bearzzz a întrebat:

Am 11 ani si cand ma masturbez nu imi iese sperma... am prea putini ani? sau am vreo problema? fundita

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Salut. Da esti prea mic pentru sperma, de obicei apare la 13 14 ani, asa ca lasa masturbarea si mai astepta. Ocupate de lectii si lasa prostiile.
Succes.
Ciaohappy

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti un copil, organele tale genitale nu s-au maturizat. Nu ar trebui sa te masturbezi. Faptul ca o faci la varsta asta semnifica ca ai o problema psihologica. Discuta cu psihologul scolii, te va ajuta.

| mgtow a răspuns:

Mai ai de asteptat pana la 12 - 14 ani.

| gigiro a răspuns:

Ai grija sa nu faci pipi pe tine, ca in chilotei sigur ai caca. La 11 ani,trebuie sa inveti,sa te joci,sa faci multa miscare,sa-ti ajuti parintii in casa. Ceea ce vrei tu, nu se poate. Esti un copil mic, cu "fata "de adult.

| glamour a răspuns:

La varsta ta penisul ar trebui sa fie NUMAI organul prin care faci pipi.

| sagetator a răspuns:

Mai asteapta. esti mic. pe la 13-14 ani sa vorbesti de lucrul asta. Lasa prostiile si pune mana pe carte.

| King_7212 a răspuns:

Auzi cica vrea pustu la 11 ani sa-i iasa sperma, bai ocupate de lecti ca copii de varsta ta mai asteapta 3 ani

| LovelyBitch a răspuns:

La 11 ani...hai te rog...asta faci mai tarziu dar nu la 11 ani

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Ai prea putini ani.

| Quest a răspuns:

Cand te masturbezi la 11 ani ...iti iese praf!

| secilia a răspuns:

Da intadevar ai prea putin ani si mie mi s-a intamplat dar acum am13 si iesmai asteapta

| fundicmic a răspuns:

Da ai o boala numita panspermie.