| teodorika a întrebat:

Am 12 ani si iubitul meu vrea sa ne sarutam ce sa fac?

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumeam sarutate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi sa tio bate in cur e mai bine decat un **** de sarut rolling on the floor)) hai ma ce copii prosti in ziua de azi futava draq

| Arianna$ a răspuns:

La 12 ani un iubit? Pfff...Eu zic sa lasi baietii pe moi tarziu.Traieste-ti copilaria!

| Andra_8716 a răspuns:

Nu stiu, ar trebui sa faci ce'ti spune inima. dar de la 12 ani. c'am greu.eu am 13 ani dar inca nu am prietenbig grin

| fleser a răspuns:

Fa minuni de mica! ii un inceput bunlaughing)

| Ivanciuc_Mircea_1967 a răspuns:

Saruta-l! eu m-am sarutat la 12 ani pentru prima data! de ce sa nu il saruti? doar nu faceti dragoste!

| summerlove a răspuns:

Sincer la 12 ani nu realizezi ce e cu tine, ce vrei de la tine si ce asteptari ai de la viata.esti inca mica, profita de lucrul asta. o sa ti para rau mai tarziu ca nu ai stiut sa te bucuri de copilarie.

dar daca tu simti ca ar trebui sa te saruti cu prietenul tau... e alegerea ta.nimeni nu poate sa ti spuna ce sa faci...

| ayanna_4154 a răspuns:

Dmn ce ma enerveaza astia care zic ca suntem prea mici...pe tine nu?
eu zic sa faci ce iti spune inima... daca chiar iti place de el...saruta-l dar daca crezi ca nu este momentul potrivit spune-i nu!
daca chiar te place te va astepta pana cand vei considera tu momentul potrivit

succeswinking
app. fundita?

| Dyva22 a răspuns:

Buna.Annie are dreptate milztpu daca uh nu ai avut asta ea dc sa nu aiba. Draga mea daca il iubeshty cu adevarat sarutal...Nu te lua dupa altzy fa ce iti zice inimabig grin.Asculto...Itzy va zice acelasi lucru.Nimeni nu zice ca e interzis sa ai un iubit la 12 ani.big grin Sa ieshiti.va mai distratzy impreuna dar nici sa nu te gandesty la relatzy sexuale asa ceva sa nu iti treaca prin minte draga meabig grin Succes cu preitenul tau:X

Ciao :X Te POplove struck

| mary_5565 a răspuns:

La 12 ani esti mica pentru un iubit, ar trebui sa te bucuri de copilarie... dar daca tot il ai de ce sa nu-l saruti?

| anonim_2629 a răspuns:

Fata si eu am 13 si am avut pr dar eu daca nu am vrut sa ma sarute asa a fost ne doream mereu dar nu se putea nu eram pregatiti