| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a întrebat:

Dupa vacanta de primavara o sa ma intalnesc cu iubitul meu si el vrea sa ne sarutam. Avand in vedere ca nu m-am sarutat niciodata.Cum sa fac asta ca sa ii placa? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Inchizi ochii si te lasi purtata de val day dreaming

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Lasate purtata de val,si invata dupa felul cum te saruta el, si va fi bine, o sa simti un sentiment frumos mai ales daca este primul.

| Coriine a răspuns:

Buna si tie. Nu sunt in masura sa iti dau sfaturi, insa uite aici un link, cu absolut tot ce trebuie >:) :
http://www.sexpert.ro/......atori.html
Kiss :*.

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Cum se facehee hee pur si simplu te lasi sarutata de el si cum face el asea faci si tu =p~ :X

| MirunaB a răspuns:

Nu exista nici o teorie. Faci pur si simplu cum simti big grin O sa vezi tu