| tulipenoir1996 a întrebat:

Am 15 ani, si intru in clasa a 9a.Am parul destul de lung, brunet si foarte putin buclat, cret...nu stiu.Am si breton(vreau sa mi-l cresc, sa nu-l mai am). Am fata putin mai rotunda.As dori sa imi schimb coafura. Ceva sugestii?(cu poza daca se poate.

Dau funda... daca imi place (scuze de categorie)

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Da nu ar fi mai simplu sa ne arati o poza cu tine sa vedem cum esti? Ca sa stim ce sa iti spunem

| Maditzaa16 a răspuns:

Uite sftau meu! Uite csf! In primul rand pentru cresterea parului (bretonului)foloseste un sampon bun si tunde-l mai des! Aqum un sfat d tunsoare... Eu zic ca ti-ar sta bine filat, in scari, in forma de V la spate. dar dn cand in cand poarta-l sh tu mai intr-o parte sau ceva in genu. Si daca nu vrei breton dati parul intr-o parte si prinde-l in clame! Sper cu ti-am fost d ajutor! happy

| IngerFaraAripi14 a răspuns:

Cum ii poti da ex de tunsori daca nu ai vazut-o in viata ta?