| Houselaurie a întrebat:

Am 17 ani, 1.72 si sunt in clasa a 11-a.cand am venit la liceu, eram cam cel mai mic din clasa. nu stiu exact cat aveam.acum nu pot sa spun acelasi lucru. vorbeam eu cu cativa colegi din clasa, baieti si fete, nu mai stiu despre ce era subiectul, si cumva, una de la mine din clasa zicea ca. cumva : ce. tie nu iti intra nici pe gaura cheii. normal ca m-a facut de ras, dar asta e.de ce cred unele fete, ca baietii mai mici de statura o au mica?, desi la mine nu cred ca este cazul.nici nu ma mandresc dar nici mica nu e tongue o am de 15 cm big grinhappy

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Daca a zis:nu iti intra- (iti intra)-se intelege ca nu iti intra pentru-ca o ai mare.

| InoTkd95 a răspuns:

Astea sunt copilarii. Trebuia sa ii raspunzi si tu :,, M-ai verificat cumva ca sa stii sau a vorbit prostia din tine? " Nu ii lasa se te injoseasca. Ai grija de tine! :*

| lAuRitAs a răspuns:

Cam mica

| Dranka a răspuns:

Uneori fete nu cred asta big grin
nu toate cel putin...
Din propie experienta iti spun ca eu le spun baiatilor ca o au mica atunci cand inceara sa face pe eroii si sa se laude peste masura doar ca sa le mai inchid gura big grin
Nu poti sa stii nici odata pana nu verifici happy iar daca cineva iti mai spune asta si nu vrei sa fii umilit poti sa zici ceva de genul " dar mi-ai facut vreo felatie rapida si nu ai fost multumit(a)
Sper ca te-am ajutat