| sokey a întrebat:

Am 20 de ani și chiar ma îngrozește gândul ca am putea deveni străini într-o buna zi. Ma îngrozește gândul ca ea ar putea trece foarte ușor peste, ea având și familia aproape. Și eu foarte greu, ea fiind totul pentru mine. E atât de ciudat. Și atâtea coșmaruri. Nu mai înțeleg...

Răspuns Câştigător
| GirlOnline81 a răspuns:

Cosmarul poate fi cauzat de frica, iar frica din cauza ca ea inseamna totul pentru tine. Da, uneori e infricosator sa gasesti pe cineva care te face fericit, si da, sperie chiar si rahatul din tine sa te gandesti ca acel cineva pleaca intr-o zi, impreuna cu fericirea ta cu tot. Dar stii ce? Pana atunci monstrii sunt doar in capul tauwinking.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viata e o curva, ori crezi in curve ori stai singur

| sierra1 a răspuns:

Așa e viața, accept-o sau luptă