| 6991Oliver a întrebat:

Am auzit la cineva urmatoarea fraza: Fetele se machiaza si se parfumeaza pentru ca-s urate si puthappy... Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia mergi la mama ta si pune-i intrebarea asta, vezi, ea ce parere are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti batut in cap.

| Aika十六 a răspuns:

Inseamna ca acel cineva are un creier exact ca al unui strut. laughing
1. Orice fata este frumoasa in felul ei, acum ca unii prostii inca nu stiu e altceva.
2. Machiajul este ceva frumos, cat timp sti cum sa il folosesti si cand. Cei drept cam multe,
confunda machiajul cu o masca. Un machiaj finut si natural iti pune trasaturile in evidenta. happy A si tot legat de machiaj, sa nu uitam ca daca majoritatea baietilor nu le-ar placea, nici majoritatea fetelor nu s-ar mai machia.winking Doar de traim intr-o lume cu oamenii superficiali.
Si legat de parfumat... pai ce majoritatea baietilor put, cand isi dau cu o tona de parfum, de simt ca imi muta nasul? laughing

| urseyul a răspuns:

Eu sunt pro fete aranjate si machiat, atata vreme cat o fac corect si nu se fac mai urate decat sunt, este un plus ca ai grija de tine si ca iti pasa de imaginea ta

| Anonimus6999 a răspuns:

Pai teoretic fetele se machiaza deoarece vor sa arate mai frumoase adica vor sa ascunda ceva. Machiajul poate avea si efecte negatice asupra pielii de-a lungul timpului. Parfumul nu vad de ce ar fi o problema big grin

| Vagos a răspuns:

Adv boss