| alexiavio a întrebat:

Am avut o relatie propriu zisa, a durat 3 luni de zile. Nu m-am sarutat cu el, insa m-am sarutat cu alt baiat.Am 2 intrebari. Asta inseamna ca l-am inselat pe cel cu care am fost? Mai sunt virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Dacă ai avut relație 3 luni de zile dar nu v-ați sarutat înseamnă ca aia nu a fost relație, a fost prietenie. Nu ai înșelat pe nimeni pentru ca nu erai in nicio relație amoroasa, cel mult aveai o relație cu cel pe care l-ai sarutat. Virgină mai ești, dacă nu ai avut contact sexual vaginal cu niciunul dintre ei.

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Cand saruti pe altcineva care nu e partenerul tau eu zic ca este inselat.

| mihai69 a răspuns:

1&2: Da.

| StoicAnalysis a răspuns:

Efectiv ma ustura ochii...

| NataLee a răspuns:

Ție ți se pare ca ai fost în relație cu unom pe care nu l-ai sărutat?
Iar virginitatea se pierde când faci dragoste. Adică it baga p_ul@ în...

| Andra08032005 a răspuns:

Cum sa insemne ca l-ai inselat daca te-ai despartit. si faza cu virgina. normal ca esti doar nu l-ai sarutat jos laughing