| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am sarutat cu altu inseamna ca mi-am inselat prietenul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat. Daca te-ai sarutat cu un alt baiat poate ai avut nevoia sa o faci cu altul.Foarte bine ai facut, iar daca iubitul afla zii k totul a fost din senin si nu stiai cum sa reactionezi daca te iubeste va fi tolerant si te va ierta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Buna Cristina,numele meu este David și sunt de profesie magician(de unde și denumirea de Copperfield), și aș vrea să te rog ceva; mai întâi citez *dacă te-ai sărutat cu un alt băiat și iubitul tău află,dacă te iubește va fi tolerant și te va ierta*; bun; și încă unul - *când amicul meu a vorbit cu actualul,el(iubitul meu) m-a injurat urât de tot; când a ajuns acasă s-a pus în genunchi si si-a cerut scuze; l-am iertat și după o lună de vorbit zilnic pe mess,ne-am combinat; vreau să fiu cucerită facându-mi-se complimente frumoase,cu gesturi adolescentine, și surprinsă cu sărutări...*; am încheiat citatele; acum aș vrea să te rog, pentru că ești înscrisa în 22 noiembrie 2010, ai 8 răspunsuri, o singură intrebare,și deci pentru că intri rar,dacă se poate să revii pe duminică seara și să cauți in profilul meu,unde vei găsi o intrebare de la domnișoara căreia îi spui prima fază(primul citat); sunt sigur că va exista întrebarea ei acolo pentru că,așa cum am spus,eu sunt iluzionist de meserie,am și diplomă; referitor la a doua mare *zicere* a ta,aș vrea să te întreb eu,dacă atunci când îți va oferi inelul, și deci se va așeza in genunchi să te ceară, nu vă veți aminti oare de începuturile voastre romantice? intreb și eu.

11 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Trebuie sa te pui in celalalt rol, sa vezi daca el ar saruta o fata ce fel ai reactiona? se poate spune ca ai trisat!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! Dacă voi eraţi încă împreună şi tu te-ai sărutat cu altul, categoric că l-ai înşelat.

| Carina16 a răspuns:

Da

| Anonymus314 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca erati impreuna da.
Adica tie ti-ar placea ca iubitul tau sa se sarute cu alta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai ramas insarcinata se cheaa ca est gravida sau... putin gravida?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde,daca te jucai sticluta sau adev sau provocare, sau eu mai stiu ce atunci nu...dar daca ai facut-o din dragoste atunci da, l-ai inselat.Succes!

| Chris88 a răspuns:

Daca prietenul tau saruta alta gagica inseamna ce? happy
Da, il inseli.

| IoanaMra a răspuns:

Nu chiar! Uite.eu de exemplu m-am despartit ieri de prietenul meusigh si aseara dupa bal (am fost organizatoare) am mers toti in discoteca, unde am dat de fostul prieten, care cu 3 zile inainte vroia sa ne impacam. Crede'ma ca nici dupa ce ca prietenul meu m'a lovit si m'a injurat,,nu am putut sa ma sarut cu fostul prieten! Acum asta e o problema ce tine de ratiunea fiecaruia in parte. Unii sunt de parere ca ce ai facut tu se numeste inselat din moment ce ai o relatie cu o persoana si oferi placere alteia (indiferent de natura ei), iar altii ca nu se numeste inselat ca doar nu ati ajuns la relatii sexuale! Ai grija pe viitor,, si incerca sa te controlezi.in consecinta nu o sa mai simti nevoia sa posteazi asemenea intrebari. Faptul ca ti'ai pus intrebarea asta ne atat (cel putin mie) ca iti pasa si ca probabil rereti ce ai facut! Bye!

| IoanaMra a răspuns:

Scuzza'mi greselile te rog, am scris repede! [...] arata* regreti* [...]